Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

bLaCkRaCe Direksiyon sınavını geçersem ehliyetimi kaç gün sonra alabilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mart ayında direksiyon sınavına giricem. Hayırlısıyla sınavı geçersem hangi işlemleri yapmam gerekecek ve kaç gün sonra ehliyetimi alacam ?
    Deneyimi olan arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.

Üye
    fatsev Avatarı

Gerçek Adı
    fatma
    Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    samsun

fatsev

Ben milli eğitimde memurum ve bu işlere bakıyorum. Siz direksiyon sınavına haftasonu gireceksiniz. Eğer sürücü kursunuz pratikse sertifikaları hazırlayıp salı günü bağlı olduğu milli eğitim müdürlüğüne teslim eder. İki günde milli müdürlüğünden çıkar. İki günde de emniyetten çıkar. Yani en geç 2 haftada ehliyet cebinizde.... Hayırlara vesile olsun.... Araba kullanmak çok güzel.

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul

forsa

Bu hafta dreksiyon sınavına girdim .. B den h cevirilecek .. Fatma hanım sertifikayı aldıgımız sürücü kursu nereye bağlı ise ehliyeti ordan mı almalıyız? prodüsür nedir
    sertifikadan sonra işlemler istanbul için biraz daha uzun süre bilirmi?
    teşekürler

bLaCkRaCe

Aman 2 ay demeyin 2 hafta deyin : )

Üye
    fatsev Avatarı

Gerçek Adı
    fatma
    Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun

fatsev

Dosya hazırlamak diye bişe yok, siz kursa kayıt olurken dosya zaten hazır oluyor, yazılı sınavına girmeden milli eğitimden ön inceleme için görvli personel gider, yazılı sınava greceklerin dosyasını inceler, dosyaları tek tek inceler, dosyası hazır olmayan aday sınava giremez.

Sayın forsa, sertifikanız bağlı olunan milli eğitimden onaylandıktan sonra kurstan alacağınız dosya ile birlikte emniyete gidiyorsunuz. İstanbul çok kalabalık olduğundan sizin işiniz daha uzun sürebilir.

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul

forsa

teşekür ederim.

Üye
    ibrahim03 Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar

ibrahim03 ehliyet alma

arkadaşlar ben ehliyet alıcam herşeyi hallettim ama emniyeti yetiştiremedim emniyeti hallettikten sonra yarım günde alabilirmiyim ehliyetimi bilgili arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.

Üye
    fatsev Avatarı

Gerçek Adı
    fatma
    Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun

fatsev

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    İbrahim bey, ehliyetinizi yarım günde almanız emniyette işlerin yoğunluğuna bağlı, kalabalık değilse hemen veriyorlar, ama kalabalıksa bikaç günü bulabilir. Bu arada,ehliyetiniz hayırlı olsun....