Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    wiento
    Misafir Üye
    wiento Avatarı

wiento Hayvanlara eziyet eden canlı canlı kürklerini yuzen..!

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayvanlara eziyet eden canlı canlı kürklerini yuzen insanların allah belasını versin :!: inanılmaz sinirim bozuldu şuan arkadaşlar..bi site video izledim ve ağızım açık kaldı..gözümden yaş aktı..inanamadım..canlı canlı hayvanların kürklerini yüzüyorlar..canlı canlı ayaklarını kesiyorlar..yerden yere vuruyorlar hayvanların kafalarını..ve resmen ağlıyor eziyet gören hayvanlar..aslında bunu yapan hayvananın ta kendisi kesinlikle insan değil bunu yapan olamazda :!: ..linki burayada koyacaktım ama yüreğinizin kaldıracağını sanmıyorum..o nedenle koymadım..

hakiki kürk giyinen insanlarıda kınıyorum :!: :!:

olamaz böyle bir vahşet yaa..nasıl yaparlar bunu hala şoktayım :cry:

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Ben de izlemiştim onu.
    Yaşamımda izlediğim en acı sahnelerdi.
    Asla izlenmemel mi desem, mutlaka izlenmeli mi desem, bilemiyorum
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

wiento
    Misafir Üye
    wiento Avatarı

wiento

evet yaa izledim ve tüm sinirim bozuldu şuan :cry: :cry:

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

evet wiento sana katılıyorum bunu yapan insan olamaz,Allah onları bildiği gibi yapsın :evil:

medcezir_

Evet bende izlemiştim... :cry:

Bunu yapanlar görünüşte insan olabilir...Bunlara insan demek insanlığa hakarettir..

Üye
    Yusuf Özbek Avatarı

Son Giriş
    12.05-2014
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Yusuf Özbek Kürk giyenleri gördüğünüzdede anımsayın,,izlediklerinizi,,,

Doğal hayattaki canlıları yerken,,ben vazgeçemem diyen arkadaşlar belki umursamıyacaktır sizin duygularınızı...Etinide yerim,,kürkünüde giyerim,,hemde avlanıp spor yaparım diyeceklerdir..
    Ayrıca ,Kurban !!!! bayramında yol kenarlarında bağırta bağırta kesilen hayvanların gözlerinede bakmanızı tavsiye ederim..

Üye
    teo_man Avatarı

Son Giriş
    27.04-2009
    Saat
    09:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

teo_man

Ben izlemedim ama, buna benzeyen bir powerpoint dosyası internet üzerinden mail yoluyla bana da gelmişti. Ordaki manzaralarda burada anlatılan sahnelere çok benziyordu. Gerçek'ten insanlık dışı bir şey...
    Powerpoint dosyasın da ilk önce, hayvanlara edilen eziyet sonrasında ise bu hayvanların kürklerini giyen ünlüler vardı....

Üye
    Sevgi Avatarı

Son Giriş
    15.10-2005
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    Hollanda

Sevgi

Bende bikeresinde japonyada yunuslari yakalyip,canli canli yuzen ve hatta kayalara carparak olmesini saglayan canileri gormus ve kaskati kesilip gozyaslarimi tutamamistim.Bu insanlara lanet okuyorum,Allahtan cezalarin en agirini vermesini niyaz ediyorum.

BEN BU CANILERI ESEFLE KINIYORUM!

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:29
    Yaşadığı Yer
    Bursa

basari

Bende biliyom görmüştüm :evil: bunları yapanların canlı canlı derilerini yüzmeli asıl :evil:

Forum Moderatörü
    BARBiEBARBiE Avatarı

Gerçek Adı
    NehiR
    Son Giriş
    25.07-2015
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

BARBiEBARBiE

BUNLARI YAPAN İNSAN DEĞİL , HAYVAN DAHİ OLAMAZ. ÇÜNKÜ HAYVAN OLMAKTA
    BENCE BİR AYRICALIKTIR :evil:
    ZATEN HAYVAN SEVMEYEN,DEĞER VERMEYEN İNSANI HİÇ SEVEMEZ...SEVEMEZ.
    KINIYORUM............ALLAH A HAVALE EDİYORUM :evil:

COMANDANTE

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hayvanların kürklerinden para kazanacagız diye onları vahşice öldürmeleri çok kötü bir olay birileri dur demeli artık.