+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Hayvanlara eziyet eden canlı canlı kürklerini yuzen..!
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    wiento
    Misafir Üye

wiento Hayvanlara eziyet eden canlı canlı kürklerini yuzen..!

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    hayvanlara eziyet eden canlı canlı kürklerini yuzen insanların allah belasını versin :!: inanılmaz sinirim bozuldu şuan arkadaşlar..bi site video izledim ve ağızım açık kaldı..gözümden yaş aktı..inanamadım..canlı canlı hayvanların kürklerini yüzüyorlar..canlı canlı ayaklarını kesiyorlar..yerden yere vuruyorlar hayvanların kafalarını..ve resmen ağlıyor eziyet gören hayvanlar..aslında bunu yapan hayvananın ta kendisi kesinlikle insan değil bunu yapan olamazda :!: ..linki burayada koyacaktım ama yüreğinizin kaldıracağını sanmıyorum..o nedenle koymadım..

hakiki kürk giyinen insanlarıda kınıyorum :!: :!:

olamaz böyle bir vahşet yaa..nasıl yaparlar bunu hala şoktayım :cry:

OturanBoğa

Ben de izlemiştim onu.
    Yaşamımda izlediğim en acı sahnelerdi.
    Asla izlenmemel mi desem, mutlaka izlenmeli mi desem, bilemiyorum
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    wiento
    Misafir Üye

wiento

evet yaa izledim ve tüm sinirim bozuldu şuan :cry: :cry:

Life

evet wiento sana katılıyorum bunu yapan insan olamaz,Allah onları bildiği gibi yapsın :evil:

medcezir_

Evet bende izlemiştim... :cry:

Bunu yapanlar görünüşte insan olabilir...Bunlara insan demek insanlığa hakarettir..

Yusuf Özbek Kürk giyenleri gördüğünüzdede anımsayın,,izlediklerinizi,,,

Doğal hayattaki canlıları yerken,,ben vazgeçemem diyen arkadaşlar belki umursamıyacaktır sizin duygularınızı...Etinide yerim,,kürkünüde giyerim,,hemde avlanıp spor yaparım diyeceklerdir..
    Ayrıca ,Kurban !!!! bayramında yol kenarlarında bağırta bağırta kesilen hayvanların gözlerinede bakmanızı tavsiye ederim..

teo_man

Ben izlemedim ama, buna benzeyen bir powerpoint dosyası internet üzerinden mail yoluyla bana da gelmişti. Ordaki manzaralarda burada anlatılan sahnelere çok benziyordu. Gerçek'ten insanlık dışı bir şey...
    Powerpoint dosyasın da ilk önce, hayvanlara edilen eziyet sonrasında ise bu hayvanların kürklerini giyen ünlüler vardı....

Sevgi

Bende bikeresinde japonyada yunuslari yakalyip,canli canli yuzen ve hatta kayalara carparak olmesini saglayan canileri gormus ve kaskati kesilip gozyaslarimi tutamamistim.Bu insanlara lanet okuyorum,Allahtan cezalarin en agirini vermesini niyaz ediyorum.

BEN BU CANILERI ESEFLE KINIYORUM!

basari

Bende biliyom görmüştüm :evil: bunları yapanların canlı canlı derilerini yüzmeli asıl :evil:

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    NehiR
    Son Giriş
    29.07-2014
    Saat
    17:52
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

BARBiEBARBiE

BUNLARI YAPAN İNSAN DEĞİL , HAYVAN DAHİ OLAMAZ. ÇÜNKÜ HAYVAN OLMAKTA
    BENCE BİR AYRICALIKTIR :evil:
    ZATEN HAYVAN SEVMEYEN,DEĞER VERMEYEN İNSANI HİÇ SEVEMEZ...SEVEMEZ.
    KINIYORUM............ALLAH A HAVALE EDİYORUM :evil:

COMANDANTE

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    hayvanların kürklerinden para kazanacagız diye onları vahşice öldürmeleri çok kötü bir olay birileri dur demeli artık.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye