Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

aLaimisema

Yani zaten oldukça kaba davranmış. Ben bu tavranı şiddetle kınıyorum. Böyle telefon bağlamayın diye rejiye kızıyor ama böyleden kastı ne acaba ??

" böyle telefon bağlamayın ", " bunu kapatın başka telefon alalım !!!" Onun söyleyecekleri bitti mi acaba, bu ne saygısızlık. Hani hoşgörü ?

Zaten o kadar konuşmuşsun telefonun son demlerine doğru demeseydin öyle keşke Mustafa Hoca. Sana yakışmadı.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

Abartmayın ortada şahsa yapılmış bir hareket yok, devamlı sesini alamadıgını ve sesinin kesildiğini defalarca söyledi, bunu yayından alın demeside bu yüzden.
    İzlediklerinizden başka türlü anlıyosanız bu sizin ön yargılı oldugunuzu gösterir.

yelpaze

son sözlerini siz anladınızmı peki. ?

birde sorularda düzgün olmalı değilmi sizce. namaz kılmıyorum, yerlerde sürünüyorum diyor arkadaşımız. abdest sorununmu var diye soruyor hocada. ben bir yanlışlık bulamadım doğrusu.

gönülyarası

Tesadüf açılmış olan kanalı annemle birlikte seyrediyordum ve celal1973;ün dediği gibi azarladı merak etmesin arkadaşın yerine ben evden sesli okuyup üfledim,ve yine aynı programda bir bayan 3 sefer intihara kalkıştım zor durumda olduğunu söylüyor ölmemişsiniz deyip pişmiş kelle gibi sırıtması o anda yine okuyup üfledim.Hiç seyretmediğim kanal ve program olmasına rağmen işte ogün günaha gireceğim günmüş demek...

ve diyorum ki SEYRETMEYİN kardeşim bu kanalıda bunun gibi böyle dengesi bozukları...Ben seyrettim şahitim ve arkadaşın dediği gibi azarlama mevcuttu...

Hatta annem şu çocuğu insan şöyle üzermi bunalımdayım diyor sürünüyorum diyor dedi bi yanındakine bi seyirciye sorup cevaplasaydı bundan hoca olmaz diye tepkisini dile getirdiğinde xxxxxxxx demiştim bende...

Üye
    castabala Avatarı

Son Giriş
    28.03-2015
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    osmaniye

castabala

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayırlısı,Tam bişey anlaşılmadı,tabii ki daha kibar ca sonlandırılabilir di görüşme.
    Hoca'nın da haddini aşmadığını düşünüyorum.
    Gündelik hayatta karşılaştığımız nice sorunlar yokmu,dolu,birsürü.
    Hele Şöyle bir bakın daha ne kötü durumlarla karşılaştığımız oluyor.
    haklarımız varsa ezdirmeyeceğiz kendimizi.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12