Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Meslek lisesi mezunuyum. Direkt geçiş hakkımı nasıl kullanabilirim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

SENTURK_57 Meslek lisesi mezunuyum. Direkt geçiş hakkımı nasıl kullanabilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    merhaba,

meslek liseesi mezunuyum direk geçiş hakkımı acıktan kullanabilirmiyim yada sınava girmem gerekiyorsa ygs yemi girecegim nerereden basvuracagım ne evreklar gerekir şimdiden çok teşekkür ederim

fatih530

Kaç yılında mezun oldunuz?
    Bölümünüz nedir?
    Meslek yüksek okulu bölümünüzle alakalı yerlere geçiş hakkınız mevcut.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    Merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    Tokat - Merkez
    Blog Mesajları
    9

Cimcimee

İlk olarak buna bir göz at istersen ..

http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyurular/sinavsizgecis/sinavsizgecisklavuzu.htm

Başvuru Kılavuzunda YGS'ye girmek istiyorum veya YGS ‘ye girmek istemiyorum sadece sınavsız geçişe başvurmak istiyorum" seçeneklerinden birini işaretleyip ilgili birimlere teslim edersen sınavsız geçiş hakkından yararlanabileceksin çünkü bende sınava girmemiştim direk geçiş hakkımı kullanmıştım .. Ayrıca bildiğim kadarı ile açıktan ta okuyabiliyorsun diye biliyorum .. Okuduğunuz liseye gidip yada başka bir liseye oradan başvurabilirsiniz ..

SENTURK_57

2003 mezunuyum tesviye bölümü

fatih530

ÖSYM başvuru merkezleri ile görüşün bence geçiş hakkınız var.

10LINE

Meslek Lisesi Bilgisayar Web Programcılık Bölümü Mezunuydum.Sınavsız Geçiş Hakkından Yararlanabilmek için Bankaya 10 TL Para Yatırdım Daha Sonra Yerleştirme Takviminden İstediğim İllere Göre Tercih Yaparak 2 Yıllık Sınavsız Geçiş Hakkımı Kullandım ve Şuan Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılık Bölümü 1.Öğretim Olarak Okumaktayım.

kunta

metep içi geçiş hakkınız var yani mezun oldugunuz bölüm ile ilgili bölümlere girebilirsiniz

Cümle Mühendisi

evet arkadaşım direk geçiş hakkınız mevcut . 10LINE arkadaşımız dedikleri doğrudur .Sınava girmenize gerek yok. bende meslek lisesi web tasarımı mezunuyum . şimdide üniversitede bilgisayar programcılıgı 2.sınıfta okumaktayım .sanada katılacagın okul hayatında başarılar dilerim .Sevgi ve Saygılarımla ...

fakiheadayı

bu yıl sınavsız geçişle imamhatipten ilahiyata başvuracaktım fakat yanlışlıkla sınavsız geçişle geçmek istiyorum seçeneği başvurduğum yer tarafından işaretlenmemiş. bankaya da 40 tl yatırmış bulundum. acaba yinede sınavsız geçiş hakkım var mı? teşekkürler

erolktr

Bende meslek lisesi elektronik mezunuyum. Açık Öğretime sınavsız geçişle kayıt yaptırabilirmiyim?

bekir27 yardım

arkadaşlar benim amca oğlu meslek lisesi mezunu bu yıl son sınıf 10 milyon yatırmamış ygs ye girdi 140 almış şimdi bununla yatay geçiş yapabilirmi yoksa 10 milyon yatırmadığı ıcın tercih etme hakkı yokmu bu konuda yardımcı olur musunuz

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye