Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
YGS sınavından 260 aldım, ama yerleştirilmedim. Sebebi ne olabilir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

fatih530 YGS sınavından 260 aldım, ama yerleştirilmedim. Sebebi ne olabilir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar malesef konunun nereye açılacağını bulamadığım için buraya açtım.Ve eminimki bilgisi olan vardır. Bir sorum olacaktı size.
    YGS-2 puanımdan tercih yaptım mesela niğde zübeyde hanım üni. ÇOCUK GELİŞİM İ Ö ama yerleşemedim. En son aldığı puana baktım 182 benim YGS-4 puanım 260 neden yerleşemedim ben? Düz lise mezunuyum. Ama bu bölümün açıklamalarında yerleştirme önceliği diye bir şey okumadım.
    Vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.
    (Soruyu bir bayan arkadaşım için sordum)

gökhan_

çocuk gelişimi gibi bölümlerde öncelik o bölümdne mezun olan lise çıkışlılardır daha sonra düz lise çıkışlılar alınır her okul bilgilerine bunu yazmaz ama böyledir (diye biliyorum)

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

fatih530

peki bu kontonjanın bir kısmını normal lise için ayırıyorlar diye biliyorum ama?

gökhan_

önce gelen alır mantıgı kllanılıyogenelde dogru tercih tablo 3 den bakarsan eger cok bölümün sadece sınavsız girenlerle kapandıgını geriye klan bazı bölümlere ygs puanı ilede giren oldugunu görürsün tamamen sans işi bence yani oranın tercih edilmesiyle alakalı

MeTePe

Anladığım kadarı ile tercih yapılan yer 2 yıllık meslek yüksek okulu.. Bu okullara önce meslek lisesinden olanlar doğrudan yerleştiriliyor.. boş kalan yerlere düz liselerden olanlar girebiliyor. Açıklaması aynen şçyle:

2 yıllık meslek yüksekokullarına Meslek Lisesi öğrencileri sınavsız geçişle yerleştikten sonra onlardan boş kalan kontenjanlara merkezi yerleştirmeden sonra tercihleri arasında bulunuyorsa genel lise yada diğer meslek liselerinin farklı alanlarından mezun olan adaylar alan dışı kırılmış(AOBP 0, 12 ile çarpılmış) YGS puanlarıyla yerleşme şansı bulabilirler

fatih530

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    peki arkadaşlar bu bölümler direk geçiş harici dışarıdan öğrenci alıp almadıklarını nerden öğrenebiliriz?

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye