Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 44 mesajın 1-15 arasındakiler
SBS sınavına giren oğlum 300 puan alırsa herhangi bir Liseye girebilir mi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

seydo6565 SBS sınavına giren oğlum 300 puan alırsa herhangi bir Liseye girebilir mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    oğlum sbs 6 sınıfta girmedi.7 sınıfta 316 puan aldı.bu senede hesapladık 300 puan alması bekliyor.her hangi bir liseye girebilecekmi

Kederli

Anadolu veya Fen Lisesi'ne giremese bile düz liseye tabii ki devam edecektir.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

beyazgeceler

guzel tenknik liseler var abii bilgisayr bolumlerii bunlarr cokk iiii anadolu fene girememsede anadolu teknikk bolumlerine baksinn..... eminn oll duz lisdenn daha iyii ben duz lise okuudguma cok pismanimm buugnn anadolu tenknik lislerinden biirne girseydimm unuversitye gireemsme bile ...kendi ismii kurabiliirdimm.... ve oks 2006 ylinda giriidmm anadolu teknik lislerinden biir geliyorduu... ama cahildimm ve atrafimda bilgili olan kimse yoktuu....en dustir goozumzde hepp kuuckk sayilirdiii///// simdi gireemdiigm iicn coki pismanimmm hem endustiri lislerninn onude acildiii nonlarda oss y girebilecekk

seydo6565

çok teşekkür ederim.bende meslek lisesine gitmesini istiyorum.sanırım kayıtlar başlayınca yardımlarınıza çok ihtiyacım olacak

beyazgeceler

diplomasi sizce nasill imii endusturi melsek lislerii genellikle diplomaya bakarr diplomasi iyiise bilgisayarr boumunuu okuusnn.... yanlizz suaarada eger cocgunuuza istemedgi bir bolumm okutsanizz simddidenn bos sizee soyluuyeyimm....yoksa cocukk hic bir basarii gostermezz

seydo6565

çocuk istiyor.diploma daha almamış.kendisi meslek lisesini istiyor.ben imam hatip istedim sıcak bakmadı

beyazgeceler

imam hatipte iyi bak ben simdii msirda kaliyorumm eger imam hatip lisseindne mezunn olursan dun yaninn ucuncu olan ezher unuversitesindee ucretsiz okuyabilirr,, her bolumde hemde ama bi sartala arapcasi olcakkk....benim duz lise oldugu icin ezher kabul etmedi bende misrdan alacam diplomamai mecburuii

seydo6565

bunların hepsi her halde sbs açıklandıktan sonra belli olacak.

death_king

meslek lise anadolu teknik lisesi vs liselerde 10. sınıftan itibaren staj olayı var araştırın derim....

seydo6565

oğlum bu sene liseye gidecek.6 sınıfta sbs ye girmedi 7 sınıfta 316 puan almış 8 sınıfta hesabına göre 310 puan alacak.diploma notu 69.79 bu durumda oğlum hiç bir liseye giremiyor.bende hastayım akciğer hastasıyım.inanın bu durumda dahada kötü oldum.yatılı okuması için bimere baş vurdum red edildi.oğlumu hangi liseye göndereceğimi bilemiyorum

beyazgeceler

bu durumdan soyle bir ders cikaracz hocamm.... oglunuzu bu soruyu sorun ....ilerde ne tur meslegi istediigni sorun ona....ozman belli olur duurmm

seydo6565

bilgisayar bölümünü okumak istiyor

beyazgeceler

duz lise sayisal bolumnu okursa olur.... ama cok calismasi lazim matemetik ve fen bolumlerine... agirlikli verrek calismasi lazim...

seydo6565

meslek lisesi bilgisayar bölümünü okuyamazmı

beyazgeceler

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    orayada gidebilir! ama orasi diplomaya bakiyor.... onuu normal meslek lisesine sormaniz lazimm eger kabull ederlerse bilgisyar bolumu icn orasi dahada iyi sayilir

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye