Sayfa 110 / 110 İlkİlk ... 1060100106107108109110
Toplam 1638 mesajın 1.636-1.638 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

sonbahar.44

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    açıkögretim meslek lisesine başladım ama pişmanım herşey zamanında gerekmiş hocalar senin yaşına bakmıyor dier öğrencilerle bir tutuyor artı hiç yardımcı olmuyorlar açık öğretim meslek lisesi örgün eğitim normal lise gibi hocanın istediğini yapcaksın yoksa kalırsın sözlüsü mülakatı sınavı herneyse isterse yazılı sınav yapıyor istediğinde test geçmek senin elinde ben çalışıyorum hem iş hem okul çok zor ne yapcagımı bilmiyorum ya okul bırakacaksın ya iş tercihin ikisinden biri olacak..

mehmet abi

Selamlar arkadaslar 7.sınıfta birakmak zorunda kaldim açik öğretimden devam etmek istiyorum kayıt ne zaman yaptirabilirim ?
    Kayit başvuru zamani bittimi ? İstediğim zaman kayıt olabilirmiyim ?en erken ne zaman kayıt yaptırabilirim ?

Üye
    mefo Avatarı

Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

mefo 7. sınıf sınavları

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar arkadaşlar açık ilköğretim de 7. Sınıftan başlayacağım sorum olacak sizlere
    7. Sınıfta 1 ders yılı için kaç defa sınava gidiliyor ? ve not ortalamasımı alınıyor ?iki dersten kaldığım
    zaman not ortalama kaç puan olursa sınıf geçebilirim? Ve toplam puanlar ders sayısınamı bölünüyor ,
    Ders saatinemi bölünüyor ? Teşekkür ederim. Saygılar.

Başlığın Etiketleri