Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Açık Lise Soru Bankası ve Yardımcı Ders Kitapları
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    17.09-2014
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Fatih

MeteHANcan Açık Lise Soru Bankası ve Yardımcı Ders Kitapları

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    İlayda Açık Lise Yayınlarına ait

Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış serinin 1. kitabıdır.
    Alanında en kapsamlı ilk ve tek kitap olma özelliğini taşımaktadır.
    Açık Öğretim Lisesi Yardımcı Ders Kitabı 1. Dönem,
    Türk Edebiyatı 1, Matematik 1, Coğrafya 1, Dil ve Anlatım 1, Kimya 1, Biyoloji 1, Yabancı Dil 1, Fizik 1,
    Tarih 1, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1 ve Sağlık 1 derslerini kapsar.
    Kitap içerisinde Konu Anlatımları, Konu Tarama Testleri, Çözümlü Sorular, Ünite Soruları, ve Deneme Sınavları vardır.
    Tam 512 Sayfadan oluşmaktadır.)

Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış serinin 2. kitabıdır.
    Alanında en kapsamlı ilk ve tek kitap özelliğini taşımaktadır.
    Açık Öğretim Lisesi Yardımcı Ders Kitabı 2. Dönem,
    Türk Edebiyatı 2, Matematik 2, Coğrafya 2, Dil ve Anlatım 2, Kimya 2, Biyoloji 2, Yabancı Dil 2, Fizik 2,
    Tarih 2, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2 ve Sağlık 2 derslerini kapsar.
    Kitap içerisinde Konu Anlatımları, Konu Tarama Testleri, Çözümlü Sorular, Ünite Soruları, ve Deneme Sınavları vardır.
    Tam 532 Sayfadan oluşmaktadır. )

Açık Öğretim Lisesi Soru Bankası Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış Soru Bankası serisinin 1. kitabıdır.
    Alanında Açık Lise Soru Bankası olarak ilk ve tek kitap özelliğini taşımaktadır.
    Açık Öğretim Lisesinde bulunan toplam 163 derse ait her birinden ayrı ayrı olmak üzere tüm dönem konularını kapsar.
    Tam 512 Sayfa ve 9780 sorudan oluşmaktadır.)
    İletişim: İlayda Açık Lise Yayınları Telefon: (0212) 531 45 89 - 525 22 33 - 621 05 19

www.ilayda.com.tr
    www.aciklisekitap.com

beyazgeceler

ee hocamm bunlarınn fiyatıı neee

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

blake

bu kitaplardan çalışan var mı?

fatih530

Küçük cep kitabı aldım 10 tl ye güzel yapmışlar özetlemişler.

blake

kitapçılarda satılıyor mu? sadece internet üzerinden sipariş edilebiliyor sanırım (?).
    sen nereden aldın fatih530?

fatih530

internetten verdiği linklerden aldım

Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    17.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Fatih

MeteHANcan Açık İlköğretim Okulu 6.7.8. Sınıf Sınavda Çıkmış Soru ve Çözümleri Kitabı

Açık İlköğretim Okulu 6.7.8. Sınıf Sınavda Çıkmış Soru ve Çözümleri Kitabı

Açık İlköğretim 6. 7. ve 8 sınıfına ait yeni müfredata uygun tüm derslere ait sınav soru ve çözümleri. Kitap da her derse ait ayrı ayrı olmak üzere 80 toplamda ise 1440 soru ve çözümleri bulunmaktadır. Alanında ilk ve tek Açık İlköğretim çözümlü soru kitabıdır. Kitap içindeki dersler;

6.SINIF (Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler,İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi)
    7.SINIF (Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler,İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi)
    8.SINIF (Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, T.C İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük,İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi)

Tam 351 Sayfa ve 1440 sorudan oluşmaktadır.
    İletişim: İlayda Açık Lise Yayınları Telefon: (0212) 531 45 89 - 525 22 33 - 621 05 19

www.ilayda.com.tr/acikilkogretim/

Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    17.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Fatih

MeteHANcan

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Açık Öğretim Lisesi Soru Bankası 5 Yardımcı Ders Kitabı

Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış Soru Bankası serisinin 5. kitabıdır.
    Soru Bankası 1, Soru Bankası 2, Soru Bankası 3 ve Soru Bankası 4 Kitablarının devamı niteliğinde ve tamamen farklı sorulardan oluşmaktadır.
    Açık Öğretim Lisesinde bulunan toplam 195 derse ait her birinden ayrı ayrı olmak üzere 1. dönemden 8. döneme kadar olan tüm soruları kapsar.
    Tam 804 Sayfa ve 11.180 sorudan oluşmaktadır.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye