Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu

celik Açık öğretim fakültesinde üniversite okumak istiyorum..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba arkadaşlar.

Ben lise mezunu olarak açıktan fakülte okumak istiyorum yani açık öğretim. Ama açık öğretim hakkında hiçbir bilgim yok. Sadece şunu biliyorum öss ye girip barajı aştıktan sonra okuyabiliyorsun. Diyelim ki öss ye girdim barajı astım ondan sonra neler yapmalıyım.. açıktan işletme okumak istiyorum da onun için sizinle paylaşmak istedim. Bir yandan okumak bir yandan çalışmak JJJ

Teşekkürler

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    08.08-2013
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

valla benim bir akrabamm senin dediğiin gibi okuyor şuan oda işlet bölümünde ama o 2 sene ünüversitede okuyup sonra açıkliseye giitii çünkküü az çok bilgi sahbi olmasıı gerekiyorduu derslerden.. bence sende öyle yap ama bana sorrasan git fakültede okuu.. yoksa boşuna okumuş olursun kariyerinide etkiler bu durum açıktan okumak boş bence hem git fakülteye arkadaş edin cevreni genişler ogunleri ararsın birgünn içinde hasret kalır yoksaaa...

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    mersin

serkan005

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    engelliler için açık fakülte okumak bir şans.malum mımari engeller var ayrıca çalışanlarda uni. okuyarak gerek mesleklerınde ilerlemek gerekse emekli maaşlarında olacak artış için okuyabilirler.buyıl açık fakulteye 7 tane daha 4 yıllık fakulte eklendi ben uluslar arası ilişkiler düşünüyorum.