+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
Açıköğretim Fakültesi'ndeki en avantajlı bölümler hangileri?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

melek2009 Açıköğretim Fakültesi'ndeki en avantajlı bölümler hangileri?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bu sene açık öğretimden bir bölüm okumak istiyorum sizce hangi bölüm okumalıym sizce özel sektörde ve kamuda en çok hangi bölüm alınıyo halkla ilişkilermi büro yönetimimi yada tavsiye edeceniz bir bölüm varmı

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    10

mac72

İşletme Bölümünü okuyabilirsin..Zevklidir.Ayrıca yaklaşık olarak saydığın bölümleri bitiridiğinde aynı meslekleri seçebilirsin..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

Pozitif+

Her iki bölümde her iki Kuruluşta Faydalı bence

nuriye taşçı

iktisat bölümünü okumalısın çünkü iktisat bölümünü bitirenlere ekonomist ünvanı veriliyor kamuda ekonomist teknik bir kadro maaşı daha iyi
    özel sektör içinse işletme, maliye, iktisat farketmez .

celik

peki arkadşalar açıköğretim zor değil mi? arkadaşların çoğu zor diyor. hani ne kadar çalışsan çalış diyor. v.s. laflar

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    10

mac72

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: celik Mesajı Gör
    peki arkadşalar açıköğretim zor değil mi? arkadaşların çoğu zor diyor. hani ne kadar çalışsan çalış diyor. v.s. laflar
    Arkadaşım eğer okuduğunu anlıyorsan inan zor gelmeyecektir.
    Açıköğretimin düz üniversitelerden bi farkı var sınavlar test olarak uygulanıyor en azından çarşaf gibi bi kağıdı doldurmak zorunda kalmayacaksın..

Volkan_84

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: celik Mesajı Gör
    okuyup bitiren zor der, askere gidip gelen zor der, evli çiftler bebek bakımına zor der, insan yaşamaya zor derr. sen bakma onlara. çok çalışmaktan çok, az ama sistemli çalışmak,düzenli çalışmak bunların üstesinden gelir. düznli uyku gibi düşün

celik

tşkler. peki nasıl girebilirm. öss ye giripte barajı geçtikten sonra.. ne ler yapmalı..

RİCH

işletme 3. sınıfa yatay geçiş yaptım çok zor ya örgün eğitimin yerini tutmuyor.

Volkan_84

souçlardan sonra tercih yapılacağı zaman arehberden açıköğretimle ilgili bölümleri tercih formuna yazıcaksın sadece. sonra açıköğretimden kayıt işlemleriyle ilgili form felan gönderiliodu.açıköğretime kayıt için yani.
    eskiden böleydi ama son 3-4 senedir bi değişiklik oldumu bilmiyorum. yeni öğrencilerden bilgi alman daha doğru olur

yerdogan

sevgili dostlar hepinize merhaba;

Ben 2 yıllık a.ö.f.halkla ilişkiler bölümünü bitirdim.Bu yıl 5 sene aradan sonra tekrar iktisat bölümüne başladım yardımcı kitaplarla çalışıyorum.Bence insanoğlunun çalışıpta başaramayacağı bir şey yok yeterki istesin o işe gönül versin gerisi hikaye.Hepinize burdan başarı ve mutluluk dileklerimi yolluyorum.Hoşçakalın.

emre8116

a.ö.f matematige agırlık verilmeyen bi bölüm varmı yardımcı olursanız sevinirim

serifee

İŞLETME tabi ki,

korkutmak gibi olmasın ama
    hep sayısal

bu arada matematiğe ağırlık vermeyen bölüm halkla ilişkiler diye biliyorum.

ertürkhan

Arkadaşım işletme okuma derim kendini boşuna harcama bu ülkede ön lisansı biteren herkez genelde lisas tamamlamak için aöf'ne yöneliyorlar oradada zaten en kolay bölüm işletme olduğundan herkez işletme bitiriyor yani elini sallasa işletme mezunu hadi okul bitti iki yıl muhasebede staj sonra uğraş mali müşavir olmaya yıllarını alır. Zor iş ama sen bilirsin arkadaşım başarılar sana.

hodbin

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Ben Kamu Yönetimi okuyorum, hangi dersleri kapsadığına Açık Öğretim Fakültesi'nin sitesinden baktım, zaten ilgi alanıma giren konular olduğu için seçtim.
    Ekonemiyle ilgili bölümler matematik gerektirir. Diğer bölümlerin hangi dersleri içerdiğine bakmak içinBURAYA TIKLAYIN

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye