Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 55 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia 2013-2014 AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Başladı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2013-2014 Yılı Bahar Dönemi Açık Öğretim Üniversite Kayıt yenileme İşlemleri Başlamıştır.

http://kayit.anadolu.edu.tr

koseharun27

Arkadaşlar sizlerdede 17,75TL kayıt yenileme ücreti çıkıyormu??

syildirim1412

internet ortamından başvuru yenileme sistemi olsa çok güzel olacak. acaba AOF kendi iş yükünü de oldukça hafifletecek bu uygulamayı neden yapmıyor anlamıyorum.

Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti

trtekin

bende çıkmadı

syildirim1412

Ben giremiyorum neden acaba

koseharun27

Bende ilk dönemdede çıkmıştı. (Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmeniz halinde ders ekle-sil işlemi yapmadan, bankaya 0,00 TL. geçmiş dönem borcunuzu ve 17,75 TL. kayıt yenileme bedelini ödeyerek kaydınızı yeniletebilirsiniz.) böyle yazıyor.

syildirim1412

bu uyarıyı veriyor.

Ads z - 2013-2014 AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Başladı

Üye
    koselim Avatarı

Son Giriş
    28.04-2015
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara

koselim

Arkadaşlar bu dönemki kayıt yenilemede engelli olan arkadaşlarımız para ödeyeceklermi?

koseharun27

Bende 17,75TL çıkıyor geçen dönemdede çıkmıştı. Acaba herkestemi çıkıyor 17,75TL

nihalalver

koseharun 27 geçmiş dönemde kalmış olduğun derslerden ücreti diye çıkıyordur.bu yüzden kayıt yenilettirdiğinde onun harçıdır.

koseharun27

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nihalalver Mesajı Gör
    koseharun 27 geçmiş dönemde kalmış olduğun derslerden ücreti diye çıkıyordur.bu yüzden kayıt yenilettirdiğinde onun harçıdır.
    Güz döneminde girdiğimiz sınavdan kalınan derslerden dolayımı çıkıyor.

nihalalver

benim bildiğim bahar derslerinden hangsinde tekrar göreceğin varsa onun harçıdır. güz döneminde kaldığın ders varsa seneye güz dönemindeki kayıt parası için geçerlidir.

koseharun27

Ben güz dönemindede 17,75TL ödemiştim.

Üye
    ali79 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    11.06-2015
    Saat
    08:22
    Yaşadığı Yer
    Amasya/Merzifon

ali79

arkadaşlar rapor derecenize göre ücret değişiyor o konuda sıkıntı yok da güz dönem raporu vermiştik açıköğretim bürosuna şimdi ders-ekle işlemi yaptıktan sonra bankaya parayı ödedikten sonra birde açıköğretim bürosunamı gidilecek deniyor açıklamada doğrumudur büroya gitmemize gerek varmı parayı yatırdıktan sonra?

koseharun27

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ali79;

kardeş benim % 50 raporum var ben her dönem 17,75TL ödeyecekmiyim. % 100 ünden muaf olmuyormuyuz.

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon