Sayfa 8 / 129 İlkİlk ... 4567891011121858108 ... SonSon
Toplam 1934 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

zeynep71

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ipek hanım 2,5 yılda mezunmu olcam birde topladıgım kredi sayısı iyimi 4 dönemde 52 kredi cvp verdiginiz için çok tşk ederim iyi akşamlar

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Her sınavda 30 kredilik dersten sınava giriyorsun yani, en fazla 120 kredi olabilirdi,derslerin hepsini verebilseydin tabi,bu durumda toplam kredin yetersiz....

zeynep71

cvp verdiğiniz için çok tşk ederim iyi akşamlar

ipek hanım az önce sınav sonucuma baktım ortak kredi yazıyordu ortak kredi ne demek oluyor? iyi günler

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    mersin

serkan005

ipek hanım merhabalar sınav sonuçları açıklandı.gerekli krediyi alıp mezun olmuşum.ancak yazdığınız gibi diplomam yetişmeyeceği için son sınıf öğrencisiyim diye sınava başvuracağım dimi.formu sizden mi almam gerekiyor yoksa herhangi bir liseden alsam olurmu bide sizde başvuruyu yaparken benimde gelmem gerekiyormu .

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Serkan,
    Mezuniyetin hayırlı olsun,yukarda yazmış olduğum geçen yılki uygulamaydı,bu yıl biraz farklı: sen ÖSS başvuru formuna bir ortaöğretim kurumundan mezun oldum seçeneğini işaretleyeceksin,ve bağlı bulunduğun açıköğretim bürosundan mezuniyet yazısı alacaksın,zaten büron sana ÖSS başvurusunda rehberlik yapacaktır,başvurular liselerde ve açıköğretim bürolarında genel olarak yapılmaktadır, başarılar....

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin

serkan005

ipek hanım ozaman ben başvurumu açık öğretim bürosundan yapayım teşekkürler ilgilendiğiniz için.

zeynep71

mrb arkadaşlar A.Ö.L okuyanlara bir sorum olacak ortak kredi ne demek nasıl oluyor? bilgisi olan arkadaşlardan bilgi vermelerini rica ediyorum iyi günler

arkadaşlar sordugum soru hakkında bilgisi olan yok sanırım

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin

serkan005

zeynep ortak krediyi bende yeni duydum ortak ders dersen onu bılıyorum mezun olabılmek için önce ortak derslerini alıyorsun sonra alan derslerini 3yılıkta 144 4 yılıkta yanlış hatırlamıyorsam192 yı tamamladığın zaman mezun oluyorsun tabı alan kredınıde tamamlaman lazım

volkan19

Arkadaşlar Sonunda liseden mezun oldum..

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Zeynepcim ortak kredi diye bişey yok,sen onu yanlış anlamışsındır canım,ortak dersdir o,yani zorunlu ders....
    Volkan mezuniyetin hayırlı olsun....

zeynep71

ipek hanım A.Ö.L ortak kredi diye bişey var sınav sonucuma bakmak için girdigimde gördüm daha önce yoktu sanırım yeni çıkmış ne oldugunu anlayamadım iyi günler

ipek hanım sizden bir ricam soruma cewap bekliyorum acil.açıkögeretim lisesine gecen sene 2. dönemde kaydımı yaptırdım.ama sınavlara girmedim şimdi ne yapmam gerek.acil cewap

zinetkale

ipek hanım ne olur yardımcı olun bana.acil cewap en iyi siz söylersiniz.ben gecen sene açıköğretim lisesine kaydımı 2. dönem yaptırdım ama sınavlara girmedim.bu nedenla şimdi yapmam gerek ne?tarihler gecmeden ne yapmam gerek

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Zeynepcim, alanı genel kültür olan 4 yıllık öğrenciler için geçerli,yeni yayınlandığı için bilmiyordum... haklıymışsın...

buraya tıkla.. M.E.B. EĞİTEK Açık Öğretim Lisesi

zeynep71

mrb bugün h.e.m gittim ne oldugunu ögrenmek için toplam aldıgım kredi dediler yani bana kredilerimi etkilemedigini söylediler h.e.m çalışanlarıda bilmiyorlar sanırım araştırdıgınız için çok tşk ederim gönderdiginiz linke girip okudum

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Zeynepcim o linke dikkat edersen,daha dün akşam yayınlandığı için ben de yeni öğrendim,4 yıllık sisteme tabi olan ve alanı genel kültür olan açık lise öğrencilerinin mezun olmaları için ortak kredinin en az 80 olması gerekiyormuş,yani ortak derslerin hepsinin verilmesi şartı vardı ya,bunu daha önce yukardaki, mesajlarımda belirtmiştim,ortak derslerinin hepsini veren bir öğrencinin de zaten ortak kredisi en az 80 olmaktadır..

Sayfa 8 / 129 İlkİlk ... 4567891011121858108 ... SonSon