Sayfa 7 / 129 İlkİlk ... 345678910111757107 ... SonSon
Toplam 1934 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    suskun62 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    12:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/esenyurt
    Blog Mesajları
    2

suskun62

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın hocam bu sene 4 yıllıklar için öss şartları aşağıdaki gibimi olur,farklılık gösterebilme durumu olurmu?

toplam kredisinin en az 162 olması
    alan kredisinin en az 50 olması-genel kültür bölümü okuyanlarda alan kredisi aranmaz
    toplam döneminin en az 7 olması gerekir

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Suskun,
    Açık Lise öğrencilerinin öss başvuruları daha başlamadı,bu sorunu haftaya net bilgiler elimize ulaşınca cevaplayabilirim.Ayrıca www.aol.meb.gov.tr adresinde ana sayfada da haftaya yayınlanacak.

zeynep71

mrb ipek hanım açkögretim lisesi sınav sonuçları neden açıklanmadı ne zaman açıklanacak? iyi günler

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    25.04-2015
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    mersin

serkan005

zeynep hocayı kızdırma bak bana cevap yazmıştı 2 mart gerçi kızmaz ama ben genede cevaplim

aksaraylı

selam ben aksaraylı aranıza yeni katıldım arkadaşlar ben aöl kızmeslek okuyorum dışarıdan yüzyüze eğitim alıyorum
    ben ipek ezgiye ne zaman mezun olabileceğimi sorucam

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Aksaraylı sitemize hoşgeldiniz,
    Ne zaman mezun olacağınız sizin başarınıza da bağlı,bu konuda kesin bir şey diyemem...Öğrencilik durumunuzu,toplam kredinizi ve döneminizi bilmeden tahmini bile birşey diyemem....

aksaraylı

2009 1. dönem aöl sınav sonuçları ne zaman yayınlanacak bilgisi olan varmı acaba

öğrenci durum aktif
    79 kredim var
    19 krdedide okuldan aldım 20 de sınavlardan bekliyorum

yalnız yüzyüze eğitimden aldığım19 krdei yansımamış okuldaki hocamıza sordum ben 3 yıllık sisteme tabii olduğum için şuan gecemiyoruz dedi

ipek ezgi uygunsanız bana cevap yazın lütfen

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Aksaraylı toplam döneminiz?

aksaraylı

merhaba ipek ezgi toplam dönemim 9

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    25.04-2015
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    mersin

serkan005

Slm ipek hanım daha once 3 yıllık sıstmde okudugumu yazmıstım 32 kredı alırsam lıse bıtmıs oluyor buyılkı öss sınavına başvurmak istıyorum kredim tamam olursa mezun olrak başvuracağım dimi ama mart ayının 27 sıne kadar diplamamı teslım alabılecekmıyım.

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Aksaraylı,
    Genel olarak 3yıllık meslek lisesi öğrencilerinin mezun olabilmeleri için kültür derslerinden toplam 75 olmak üzere alan da dahil 210 toplam genel krediyi tamamlamaları,toplam dönemlerinin en az 5 dönem olması,ortak yani zorunlu derslerin bitmiş olması gerekmektedir..Toplam dönemi 9 olan bir öğrenci olarak yüzyüze eğitiminize düzenli devam ettiyseniz tahminen en geç 2009 sonuna kadar mezun olursunuz.Gayretle çalışmanızı tavsiye ederim 2009 sonuna kadar mezun olamayan 3 yıllık öğrenciler, 2009-2010 eğitim öğretim yılından itibaren 4 yıllık sisteme tabi olacaklardır.

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

Serkan,
    Ocak sınav sonucuna göre mezun olursanız diplomanızı Mart27'ye kadar alamazsınız,bu ÖSS'ye başvuramayacağınız anlamına gelmez,zaten ÖSS başvurunuzu yaparken bir ortaöğretim kurumunun son sınıfında okumaktayım seçeneğini işaretleyeceksiniz ve başvuru formunuzu açıköğretim büronuza onaylatacaksınız,yani diploma şart değil,diploma mayıs ayında da büronuza ulaşabilir,geçen yıl böyle olmuştu,bu yıl Açıklise öğrencilerinin ÖSS başvuruları daha başlamadığı için geçen yılki tecrübelerimize dayanarak bu bilgiyi verdim.

aksaraylı

iyi akşamlar ipek
    benim 3 yıllık sistemi bitiremiyeceğim söylendi
    o yüzden 4yıllık sisteme geçecekmişim bugün okulda müdür yardımcısı ile dilekçe yazarak
    a mail olarak gönderdik
    çünküyılın sonuna kadar zaten bitirmemin mümkün olmayacağı söylendi herkes farklı bişey söylediği için aklım karıştı iyice cevabın için çok teşekkür ederim sanırım seni sorularımla daha çok yorarım

zeynep71

mrb ipek hanım 4 yıllık sistemde okuyorum şuan ortak derslerim var 4 tane 52 kredim var 5. dönem ilk sınavlarına girdim 24 25 ocakta bu kadar iyi akşamlar

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

MELEKDERYA

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Zeynepcim 4 yıllık sistemdesin,5 sınava daha girer de başarılı olursan ancak mezun olursun,tahminen,yani beş dönem,yani 2,5 yıl...

Sayfa 7 / 129 İlkİlk ... 345678910111757107 ... SonSon