Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
TESYEV Bursu başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

lynx2696 TESYEV Bursu başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba arkadaşlar

TESYEV'e burs başvurusunda bulundum ama bir türlü sonuçlar açıklanmadı ne zaman açıklanacağını bileniniz var mı acaba ya da bu burstan faydalanan var mı aranızda.

ahmet2727

Özel üniversiteye giden biri tesyeve başvurabilirmi?Birde diğer şehirlerden başvuru nasıl oluyor?

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

lynx2696

tesyev.org sitesinde koşullar yazmakta idi. Diğer şehirlerden okunulan üniversite aracılığıyla yapılmakta ben Ankara Hacettepe'de okuyorum üniversite yönlendirdi beni ve belgeleri toplayıp onlara teslim etmiştim.

gökhan_

beni geçen sene bu zamanlarda aramışlardı(sitede ilan edilmeden önce işte burs kazandınız şu numaraya hesap cüzdanınızı faks çekin diye) bundan 2 hafta sonra gibi bi sürede sitede ilan edilmişti ve aralığın ilk haftası ile ikinci haftası arası 3 aylık burs yatmıştı.isterseniz bir arayın sorun çok sıcak kişiler çalışıyor zaten.

lynx2696

teşekkürler beni de perşembe günü aradılar babamın ssk dökümlerini faks çekmemi istediler inşallah alırım

sayerhandan_

Bu yilki sonuclar hakkinda bilgisi olan var mi arkadaslar?

lynx2696

daha açıklanmadı bu yıl ki sonuçlar Kasım'ın son haftası gibi öğrenirsiniz

sayerhandan_

Cok tesekkur ederim peki bu kasimin son haftasi site ilan tarihi mi yoksa bursiyerlerin aranma zamani mi acaba?

lynx2696

tam olarak bilmiyorum ama telefonla aranma işlemi daha önce yapılıyor zaten sanırım seneden seneye değişiklik gösteriyor bu işler üniversitelerin bilgileri göndermesi falan uzun sürebiliyor.

onur9415

Hocam beni 8 Kasım gibi aramışlardı ancak çıktığına dair değil, birkaç soru sordular kaç eviniz var şu bu vs ve ardından teşekkür ediyorum canım deyip kapatmışlardı... Daha sonra 5-6 gün geçti yine aradılar kararsız kaldık dediler o telefon konuşmasının sonu da kararsız bitti O günden beri ses yok bakalım Benim gibi aranan kaç kişi var?

sayerhandan_

beni hic aramadilar ya,sanirim bu olmayacagi anlamina geliyor senin rapor oranin kacti onur?

GurkanG

Merhabalar,

Kasim basinda beni de aradilar, birkac sey sordular.

Tesyev'e e-mail attim, Aralik ayinda aciklanacagini soylediler.

Fakultemizin 2 burs kontenjani var, sadece 2 basvuru var (benimle birlikte) yine de umutsuzum cikacagindan.

Engel oranim %81. Tekrar ses cikmadi. Acikcasi pek sanmiyorum.

onur9415

Handan %53 benimkisi. Bakalım ya hayırlısı

sayerhandan_

Tesekkur ederim Onur benim %42,sanirim yetersiz olcaktir.,zaten aramadila r dabir gelisme olursa haber verirseniz cok sevinirim

onur9415

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Elbette Yani sana şöyle söyleyim arayıp aramamaları önemli değil gibi. Çünkü beni aradıklarında da verdiğim belgelerden birisinde kafası karışmış o yüzden aramıştı bakalım, hayırlısı..

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye