+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
31 Ocak 2004, kurban bayramı arifesi...[O An]
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

alp_alp 31 Ocak 2004, kurban bayramı arifesi...[O An]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Madem ki kurban bayramı...

31 ocak 2004, kurban bayramı arifesi.
    İstanbul'da işimden askerlik sebebimden dolayı ayrılıyorum.
    Evimi boşaltayım mı, diye düşünürken, bir arkadaşımın ailesi -belli tedavilerinden dolayı- İstanbul'da "alper evi bize bırak. sen askerderden gelene kadar biz misafir olalım. kirasını biz ödeyelim" dediler.
    Tabi ki, güzel fikirdi.
    Sonra vazgeçtiler ve benim için eşyalarımı taşımak eve götürme derdi başladı böylelikle.
    Sonrada, neden götüreyim, kamyon tutayım! dedim. Ne gerek vardı! İhtiyacı olana vereblir ve eşya derdinden de kurtulabilirdim.
    Sonra, son anda, yani 28 ocak günü bir telefon, Balıkesir'deki dayım kamyon bulduğunu söyledi ve eşyalarımı da yeni yapılmakta olan yazlığımıza koymayı önerdi.
    Eeee ne yapalım, eşyaları sonunda toplayacaktım.
    Ve 31 ocak akşamı saat 21.30 sanırım.
    Yanımda bayan arkadaşım ve kamyon şöförü yola çıktık.
    Bayan arkadaşım otobüsle, ben kamyonla çıkacaktık yola, ama otobüslerde yer olmadığı için kız arakadaşım da kamyonla yolculuk yapmak zorunda kaldı.
    Balıkesire 15 dk. kala arkadan bir tıra çarptık.
    Şoförde birşey yok, kız arkadaşımın ayakları kırıldı -şuan işine devam ediyor-, ama benim omuriliğim kırıldı -işime devam edemiyorum-.
    Aslında anlatmak istediğim, ben bayramlardan korkmuyorum, ama kız arkadaşım hala yolculuk yapamıyor.
    Hatta kurban bayramında yolculuk kelimesini ağzına bile almadı...

yener_01

kurban olayım sana
    kendini kurban yerine mi yanii
    yok alpercim ya biz pisi pisine gittik desene he he he
    takım kurulunca haber et tamammı

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

Hasan DURMUŞ

Çok geçmiş olsun arkadaş
    Anlattıklarına bakılırsa sen bir şeylerın olacağını sanki hissetmışsın ama
    derler ya akacak kan damarda durmaz misali, yinede şükürler olsun sağ kalmışsın.

murathan

Alper'cim hikayeni okudum çok etkilendim, sen yaşam dolu bir insansın her türlü zorluğun üstesinden gelirsin ve geliyorsunda , konuştuğumuz gibi önemli olan, olana takılıp kalmamak geleceğe bakmak, çünkü geçmişe takılıp kalanlar sonrasında mutsuzluğa takılıp kalıyorlar.

tayfun

ÇOK GEÇMİŞOLSUN HERŞEYE RAĞMEN YAŞAMAK GÜZEL...

pelin1988

Geçmiş olsun arkadaşım

muratcan

benimde sol gözüme makas battı ve şu an 25 yaşındayım yani bundan 19 yıl önce hemde bir kurban bayramı arefesinde. her bayram öncesi tuhaf olurum ben. neyse ama böyle yaşamaya da alıştım artık .senin adına üzüldüm arkadaşım. sevgiyle kal

eliff

hayat işte nerde ne olacağı hiç belli olmuyor bizi kimbilir neler neler bekliyor ....

ama yinede hertürlü zorluğa rağmen hayat yaşamaya değer......

önemli olan hayattan kopmamak .

Allah bundan sonraki hayatımızda hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

tango geçmiş olsunnn

gecmiş olsun arkadasım.hayat öle yada böle devam ediyooo.bende vuruldum gece bişiyler olucanı hissettim.belki bana inanmıcaksınızzz.ama vuruldum gece.icimde öle bir sıkıntı vardıki.inanın catlıcak gibiydim.gögsümde inanılmaz bir baskı.daralıyodum.ne yapsam gecmiyodu.vede kuzenime şöle dedim."olum bu gece birimizden kan cıkacak"yalanım varsa bu sözümde.Su an Allahım alsın canımı.gercekten hissediyo insan.hani derler yaaa.Allah malum ediyo diyeeee.işte öle bişeyyy.

bilge54

çok geçmiş olsun anlıyorum arkadaşınızı bende kaza zedeyim hala firen sesinden çok korkuyorum tekrar geçmiş olsun

ada

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    sonradan bir engelli birey olmak doğuştan engelli birey olmaktan daha zor sanırsam..allah kolaylık versin..

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye