Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akyıldız01 Avatarı

Gerçek Adı
    beytullah akyıldız
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    adana

akyıldız01 Son Atlama! [O an]

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    31 Temmuz 2011 sabahıydı.16 yaşındaydım..O sıra havalar çok sıcak olduğu için yayladaydık.Saat 11 gibi canımız sıkılınca arkaslarla ve ailemle yüzmeye gittik.Bi saat sonra falan bi abi geldi bizle yüzdü biraz sonra birazcık yükseğe çıkıp 1 metrelik suya balıklama atladı hiçbir şey olmadı çıktı , 2 dk sonrada ben gittim oraya.Normalde 1m suya hayatta balıklama atlamazdım ama o an hiçbir şey hissedemiyordum düşünemiyordum çıktım ve direk atladım suya balıklama.Atladıktan sonra hiçbir şey hissetmedim en ufak bi acı bile , sadece hareketsiz kaldım.Suyun içinde en az 2 dk kaldım kimse çıkarmadı şaka yapıyorumdur diye en son kardesim çıkardı tam boğulacakken babamla bırlikte kenara aldılar.Hiçbirsey hissetmiyrdum ağrı bile.Kollarımı kaldırmaya çalıştım çok az kalktı bilekte hareket yoktu kırılmış gibi sarkıyordu.Ne olduğunu bile anlamadım.! saat öyle ambulans bekledim , hemşireyi görür görmez dedim hep böylemi kalacam ? Yok canımm2 aya düzelirsin dedi bdende inanmıştım Sonrası yoğun bakım zaten onlarıda anlatırım bi ara

rebelistt

Geçmiş olsun kardeşim

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt

dostempati

Allah büyüktür, sabır kurtuluştur..

Askıda Üyelik
    mkaya64 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Uşak

mkaya64

geçmiş olsun kardeşim herşeyde bir hayır vardır

Üye
    1Şans Avatarı

Gerçek Adı
    Samet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL (samsun)
    Blog Mesajları
    1

1Şans

Geçmiş olsun, Allah şifa versin kardeşim..

beyoglubeyy

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    geçmiş olsun kardeşim. şimdi nasıl yazıyorsun. iyileştin mi. inş. iyileşmişsindir