Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

eylmz

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    24 yıllık tip 1 diabetli olarak hiç bir komplikasyon yaşamadım çok şükür. 9 yaşında insülin enjektorleri (o zamanlar pen kalem falan yoktu ) birde sizler hatirlarmisiniz bilmem ama benedik mavisi ile isitilarak şeker ölçümü yapılan bir dönem...Eğitim açısından sıkıntı yaşadım sadece 3 ayda bir ankaraya kontrollere gidip gelmek yipratici oluyordu belki.22 yaşında evlendim ve şimdi dünya tatlısı iki evladım var .Hamilelik doğum sonrası Hipoglisemi zorladı biraz ama şikayet edilecek boyutta değil tabi.Çocuklarım da çıkma ihtimali % 2 ihtimal biliyordum ama benim için korkunç bir ihtimal yeni doğan bebegime insülin başlama fikri ama sonsuz şükür olsun ki ikiside son derece sağlıklı..Bu arada diyabet sertifikalarim var ve nerde bir eğitim olsa giderdim Bilinçli bir diabetli olarak hayatımı idame ediyorum 0 sıkıntı ��

Üye
    bekir74 Avatarı

Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    mersin

bekir74

9 yıllık şeker hastasıyım 11 yaşında yakalandım bu hastalığa çocuk aklı işte yediğimi içtiğime dikkat etmedim.gelişmedi vicudum böbrekler iflasın eşiğinde damar sertliği mevcut. ve hala kendime dikkat etmiyorum . etmem için bi sebep kalmadı çünki ne bi iş verenim oluyor ne elimden bi iş geliyor ne beni seven oluyor . şekerin yarattığı sinir yüzünden ailem ve çevremdekilerde bir bir uzaklaşıyor soğuyor benden. tek kurtuluş bir an önce ölmek.

Üye
    MATADOR2 Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZCAN
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

MATADOR2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    9yıldır tip 2 yimsol bacagımı kaybettim şimdi budanacak agaç gibiyim ama inancımı kaybetmedim hepbir İMTAHANDAN GEÇİYORUZ rabbim bizide böyle imtagan ediyor bunada şükredelim beteri beteri vardır

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12