Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 25 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratak1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR

muratak1988 Hizmetli olarak çalışanlar ne kadar maaş alıyor?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ömss tercihleri yaptım hayırlısı orta okul mezun olanlar sadece hizmetli olarak tercih edebiliyoruz herhalde memur olamıyoruz.insallah bir yerde hizmetli olarak çıkarsa ne kadar maaşı veriyor acaba

ED.

1400-1500 en az

turkuaz06

temmuz 2012 bekar,ilkokul mezunu,işe yeni başlayan hizmetli 1520 tl.alır.

Üye
    muratak1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR

muratak1988

İyi maaş allah bereket versin..

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu

celik

"hizmetli demek" ne demek arladaşlar. temizlik işleri mi demek oluyor.

Üye
    muratak1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR

muratak1988

Temizlik olamaz ya temizlik olsa bile asgari ücreti alırla..

Gecelerin_Prensi

Hizmetli demektemizlik işleri demektir arkadaşlar ancak kurum amiriiniz iyi niyetliyse sizi temizlikte değil başka alanlarda görevlendirebilir..

heroeraser

1520 - 1550 arası birşey alır evliyse ve eşi çalışmıyorsa 1700 civarı vergi indirimi varsa 1750 civarı 1 çocuğu da varsa 1780 civarı birşey alır.

mesafe4272

daha ne olsun 2000 tl versinler varsın hizmetli olak temzlik yapıp 701 TL maaş alan insanlar var hey yavrum hey

Üye
    AhvaliAŞK Avatarı

Gerçek Adı
    Neyine Lazım ?
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    Aksaray

AhvaliAŞK

rabbim gönlünüze göre versin ( hey yavrum heey ) bu cok keyfe geldiğinizi belirtiyor

turkuaz06

bazı kurumlarda görevde yükselme sınavları olur.ama zaman alır bu sınavlara girmek.

Üye
    compri Avatarı

Gerçek Adı
    mansur
    Son Giriş
    24.04-2013
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    manisa

compri Lise Hizmetli kadrosuna çalışan maaş artı iş akışı nasıl

Lise mezunu olup Hizmetli kadrosuna çalışan varmı maaşları ne iş yaptıkları cumartesi günleri çalışma varmı yıllık tatilerde onlarada tatilmi yapar okulda neiş müdürlükte ne iş yapar tecrubeli arkadAŞLAR YAZSIN

Üye
    Fail-i Mechul Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    22.05-2013
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Fail-i Mechul

Bende bu soruların cevabını arıyorum ama hala bulamadım.Çevremdekilere soruyorum okulda hademe(eski adıyla) olarak çalışırsın vs vs
    şeyler söylüyorlar.Ortopedik engelliyim hizmetli kadrolarını yazıyım mı yazmayım mı hiç bilmiyorum çıkamadım işin içinden bir türlü

heroeraser

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben lise mezunu hizmetli kadrosundayım evliyim 1. derece vergi indirimim var bir çocuğum var 1777 tl maaş alıyorum 3 ay da bir de 1822 tl toplu sözleşme primide dahil olduğun için alıyorum ilçe milli eğitim müdürlüğünde çalışıyorum memur olarak kaymakamlık onaylı görevlendirmem var normal yılda 20 gün yıllık iznim var 10 gün mazeret iznim var yılda 7 günden sonraki raporlu günlerim maaşımdan düşülüyor ama çok küçük bir miktar 2 - 3 tl arası sanırım hafta içi 08.00 - 17.00 arası çalışıyorum hafta sonu ilçede sınav olursa (sbs,pybs vb.) onlarda görev alıyorum ilçe mebbis yöneticisi olduğum için görev aldığım her sınavdan ücret alıyorum. Muhasbeden tutun da personel ıvır zıvır yazışmalar istatistiklerde dahil her haltı yapıyorum çünkü ben hariç 3 memur 1 v.hk.i var başka kimse yok. Benden bu kadar okulda çalışan hizmetli arkadaşlarda var özürlü olan arkadaş ta temizlik yapamıyorum dediydi okul müdürüne getir götür işlerine baktı o da. Başka sorusu olana tecrübelerim doğrultusunda yanıt verebilirim. Hayırlı olsun herkese.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon