alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
MEB'de daimi işci olarak çalışanların maaşı ne kadar?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

gecekusu5 MEB'de daimi işci olarak çalışanların maaşı ne kadar?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    slm meb de calışan sürekli işçi ne kadar maaş alır?

Üye
    Gerçek Adı
    hatice çevik
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    zonguldak ereğli

hatice çevik

Ben hala araştırıyorum imkanları neler diye bende meb de daimi işçiyimama 2 günlük

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ahmet 381

Beden iscisi olarak gecen ay atandım. 1100 lirayı geçmiyor. İs gunü carpi 50 lira civarında...

Üye
    Gerçek Adı
    hatice çevik
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak ereğli

hatice çevik

Aynen mebde sürekli işçi bilgisayar işletmeni olark çalışıyorum.

sinerji

Meb de çalışan daimi işçiler belediyelerden gelen işçilerdir. Maaşlarıda Bakanlık yeni sözleşme imzalayana kadar belediye ile işçi arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi şartlarına göre hesaplanır ve ödenir. Kimi belediye işçisine günlük 100 tl yevmiye verirken kimiside 50 tl yevmiye vermiş olabilir. O yüzden sabit bir maaş durumu söz konusu deildir. Sözleşme içeriğine göre de sosyal şartlar değişir. İşçi terör gazisi olarak işe başlatıldıysa içişleri bakanlığının uygun gördüğü yevmiye ve haklar ile çalışır.

Üye
    Gerçek Adı
    hatice çevik
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak ereğli

hatice çevik

SİNERJİNİN DİKKATİNE;
    Yanılıyorsunuz syn sinerji ben belediyeden felan gelmedim ilin açtığı bir kadroydu önlisans mezuniyet zorunluluğu vardı bil.işl.sertifikası istendi ve 2010 kpss puanına göre özürlü kadrosu ile atama yapıldı bu sadece bulunduğum ilin açtığı bi kadroydu şu anda bil. işletmeni daimi işçi sıfatıyla MEB de çalışıyorum

eser27

slm arkadaşlar bende işkur tarafından MEB daimi beden işçisi olarak atandım ama ne iş yaparlar ve maaşları nedir bilen var mı?

Üye
    Gerçek Adı
    hatice çevik
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak ereğli

hatice çevik

eser 27; merhaba ben mebde 2 yıldır işçi olarak çalışıyorum geçen ay 1800 lira maaş aldım ama ben önlisans mezunuyum ve bilgisayar işletmeni olarak atandım fark edermi bilemiyorum ayrıca mutlaka kopiş sendikasına üye olmayı unutmayın bizler işçi olduğumuz için ayrıca 3 ayda bir 700 lira 6 ayda bir 1400 lira ikramiyemiz var ayrıca 6 ayda bir alınan sendika ikramiyesidir üye olmazsan alamazsın ayrıca yeni atama isen ilk önceleri az alabilirsin ama bu toparlanacak daha fazla sorun varsa yardımcı olabilirim şimdilik bu kadar ben ömss den 87 almıştım önlisans mezunu olarak ve ben tercih yapmadım şunuda unutmayalım işçi her zaman karlı emeklilikte bile burda çalıştığım şube müdürlerime sordum tercih yapayımmı dedim ben olsam yapmazdım dediler ve ben ömss tercihini yapmadım emekli ikramiyemiz bile memurunkini neredeyse ikiye katlıyo

sarı kanarya 72

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    arkadaşlar merhaba sizlere şunu söyleyeyim. her zaman kamu işçisi devlet memurundan fazla maaş alır unutmayınız

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye