+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Türkiye İş Bankası maaşları ne kadardır? Üç ayda bir ek maaş veriyorlar mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

mehmetmehmet Türkiye İş Bankası maaşları ne kadardır? Üç ayda bir ek maaş veriyorlar mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Türkiye iş bankası maaşları ne kadardır he üç ayda bir ek bir maaş veriyorlarımı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa tşk ederim...

dozkok

evet iş bankası memurlarına 3 ayda ikramiye veriyor ama
    gel gelelim tek bir özürlü istihdam etmiyor..böylede bir kuruluş

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

demirci34

Merhaaba, bir engelli yakınım iş bankasında işe başladı,ve şunu öğrendim kiİş Bankası yasa gereği iş yerinde çalıştırılması gereken engelli kontejanından fazla engelli personel istihdam etmektedir.nivwersite bitirmiş yüksek lisana yapmış geçleri sınavıdı mülakatıdı bilmem nesiydi yapıp ince eleyip sık dokuyarak işe almakta, engelli arkadaşlarımızda ise boyle zorlama yapmamaktadır ve tüm personelle aynı maaş ve sosyal hakları vermektedir,

bu durumda dozkok denen kişinin yalancı ve iftira attığı açıktır , büyük ihtimal işe girmek için başvurdu torpille falan işe girmek istedi sonuç alamayınca böyle bir yola başvurdu.

aydeniz

şu anki maaşlarını bilmiyorum ama eğer girme imkanın varsa gir .ek maaş dediğiniz ikramiye ise evet var.ben o kurumdan emekliyim .sosyal hakları iyi.emekli olduğum halde yılda bir kez kuruluş ikramiyesi veriyorlar

berkemeteatasoy

günaydın
    kardeş iş bankasında 1 yıl çalıştım maaşları asgari ücretten biraz vazla şuan 800 tl diyelim 3 ayda bi 1 maaş ikramiye var...6 maaş kadar temettü dağıtıyorlar.munzam sandığı var.özel sigaortan her şeyin yüzde yüzünü karşılar..mesai vermiyorlar artık şansına iyi bir müdüre düşersen rahat çalışırsın..istanbulda bu paraya geçinmen çok zor ama anadoluda sanırım geçinilebilir ve mesaida vazla olmaz..ben vijdanen rahat degildim.zavallı halktan olur olmaz masraf çıkartıp paralarını kırpmak rahasızlık verdi..bide beddua alıyosun..vatandaşla insanlarla uğraşmak zor bi sanat..zor dayandım 1 yıl saçlarım beyazladı

iş bankası chp zihniyeti ile yönetiliyor orda adelet eşit işe eşit ücret politikasını bulamazsınız..engelliye düşük maaş veriyorlar.terfide üniversite mezunu degilsen sınava bile giremiyorsun..operasyon destek diye kıytırık abidik gubidik işler yaparsın..halada şerefsiz bi müdüre denk gelirsen senden kahve çayda ister al başına bela

GoXEl

berkememetatasoy iş bankası yönetiminin zaafiyetini chp ile bağdaştırmandan ötürü seni tebrik ediyorum.

leonalori

GoXEl;

Kardeş iş bankasının kurucularından biri Atatürk ve vasiyetinde iş bankasındaki hisselerinin bir kısmını CHP'ye bir kısmını da Türk Dil Kurumuna bağışlamıştır. Anlican iş bankasının yönetiminde CHP'den insanlar var. Bu da oranın çalışma mantığını ve felsefesini ortaya koyar.

qunes İş Bankası'nda özürlü statüsünde çalışan var mı?

İş Bankasına sınavsız başvuru ile özürlü statüsünde çalışan biri var mı?
    Var ise mülakat hakkında bilgi verir misiniz?

turkuaz06

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    iş bankası vezne memuru 1000 tl.alır.

Vezne Memuru
    Maaş Detayları

1. 443 1. 009
    1400 TL
    1450 TL

1000 TL
    1000 TL

Yazılım Mühendisi
    Maaş Detayları

5350 TL
    5650 TL

3450 TL
    3700 TL

Kampanya Veri Analisti
    Maaş Detayları

3200 TL
    3400 TL

2100 TL
    2250 TL

Müşteri Temsilcisi
    Maaş Detayları

1750 TL
    1850 TL

1200 TL
    1300 TL

Memur
    Maaş Detayları

1850 TL
    1900 TL

1300 TL
    1300 TL

Şube Müdürü
    Maaş Detayları

5400 TL
    5650 TL

3500 TL
    3700 TL

Yıllık toplam maaşın 12 aya dağıtılmış ortalamasıdır.Maaş, lokasyon, deneyim ve diğer faktörlere göre

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye