+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Kamuda eylül maaşları bayramdan önce avans olarak verilecek mi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

satlas Kamuda eylül maaşları bayramdan önce avans olarak verilecek mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Ramazan bayramı dolayısıyla eylül maaşları bayramdan önce avans olarak verilecekmi?

mustafa_77

satlas hayırlı olsun başlamışsın işe ,biz hale 22 . madde atamalarını bekliyoruz nasıl ortamın maaşlar ne alemde ortalama ne kadar elinize geçiyor

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

İdeal

Daha maaşları yeni aldık. Bayrama daha 15 gün varken erken ödeme olmaz.

EFSANEYILDIZI

ödeme olmazz

yalnız kurban bayramında olur mrk etme

cesaretkız

arkadaşlar bu 22. maddeyi neden bu kadar geciktiriyorlar özel bir nedeni varmı. sonuçta diploma tarihine göre atanacak belli hemen hemen herkes

satlas

geçmiş döneme bakılırsa bu tarihlere denk gelen bazı bayramlarda verilmiş.o yüzden belki verilebilir diye düşünüyorum

Hayatin anlamı

Bence vermesinler çünkü daha maaşlar yeni verildi, birde avans alınırsa bir sonraki aybaşına 45 gün olur ve para kalmaz cepte. bırakın dursun.

shukufe

satlas;

gecmıs donemde hukumetın polıtıkası para harcayalım ekonomı canlansın bıde akp nın ınsanlara yakın olan secımde oy avcılıgıydı
    secım yenı oldu atı alan uskudarı gectı
    bıde 3 cocuk yapın dıyen bosbakanımız az para harcayın luıks ev almayın dıye naneler dosuyor artık erken maas yok buna gore

satlas

valla bnde vermesinler diye bakıyorum yoksa bana bayram öncesi iş çıkacak nede olsa mutemetim )

körbıçak Ramazan bayramı öncesi memur maaşları ödenecek mi?

Ya arkadaşlar Ben Bülent Arınç'ın açıkladığı bakanlar kurulu kararını izliyemedim gazetelerden de işin ne olduğunu çözemedim .Şimdi Bayram öncesi memurlar maaş veya avans alıcak mı yoksa memur emeklileri mi maaş alabilecek.Tşk.

Üye
    Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    27.05-2014
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    5

karakaya

Memur emeklileri maaş alacak.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Çalışan memurlara 29 ağustos ve 2 eylül tarihleri idari izin verildi. toplam 9 gün izin yapacaklar. Maaş ve avans yok çalışanlara
    Emekliler ise maaşlarını bayramdan evvel alacaklar.

körbıçak

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Arkadaşlar kurumuna resmi yazı gelen var mı.Fısıltı gazetesi çalışanlara da yatıcak diyor.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye