+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 21 mesajın 1-15 arasındakiler
3 Aralık günü engelli memurlara tatil mi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

MELEKDERYA 3 Aralık günü engelli memurlara tatil mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar 3 Aralık Dünya Engelliler günü engelli memurlara tatil var mı bilen varsa yazabilir mi?

MELEKDERYA

Sevindim,teşekkürler

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

KARTAL-01

Her yıl oldugu gibi bu yılda tatil. Perşembe günü müdürlerinize söyleyin ve cuma günü gelmeyin. Ben öyle yapacam

mujde54

phantom120;
    sen de şirketine sor öğren

Hasan DURMUŞ

özel sektörde işverenin bakış acısı önemli saygı duyarsa neden olmasınki;

Üye
    Gerçek Adı
    sevgi
    Son Giriş
    01.12-2014
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    KASTAMONU
    Blog Mesajları
    18

Love

idarenin size bilgi vermesini beklemeyin perşembeden siz bilgilendirin onlara kalırsa zor hatırlarlar :S

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Bugün müdüre söyledim ve 3 aralık ta tatil bana....

KKELEBEKK

tatillerinizi iyi geçirmeniz dileğiyleee

sonsabah

mrb peki engelli işcilere tatilmi 3 ARALIK ?

hasankrmn

Bildiğim kadarı ile idari izinle izinli sayılıyorsunuz.Yani ben engelilerle ilgili şu etkinliğe katılacağım deyip izin talebinde bulunuyorsunuz İdarenin olru ile görevli-izinli sayılıyorsunuz.Yan yan geip evde yatacağım deyip izin alamıyorsunuz.Ama iyi niyetli bütün idareciler resmi işleme gerek duymadan izinli sayar bence.

lider334

bilgilendirmeye gerek yok. genelge var.genelgenin aksi yönde karar varan kurum amiri suç işlemiş olur.

cicikıs

Evet kamu kurumunda işçi statüsünde çalışanlarda 3 Aralık günü idari izinli sayılmaktadır.

tekümit

Tüm engelli insanların 3 aralık özürlüler günü kutlu olsun.

Asmina81

Bende MEB deyim ama bana tatil matil yok... Ben anlamıyorum her şehir kendince bir yorum yapıp tatil ilan ediyor fakat ben söylediğim halde bana herhangi bir şekilde gelme falan denmedi. Bende mecburen geldim işe... Anlayamıyorum bu nasıl bir iş Türkiyenin her yerinde aynı kurum farklı farklı hareket ediyor. bu konuda neden tr genelinde her kurum bilgilendirilmiyor yaaa...

wheelchair

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Bugün ben de işe gittim (MEB) bana da kimse bir şey söylememişti. Okulumdaki engelli öğretmenler söyledi ben de internetten baktım biraz, genelgeyi buldum çıkarttım bi kopya masanın üstüne koydum çektim gittim ))) şimdi evde yatıyorum

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye