Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YAKUP_02 Avatarı

Son Giriş
    19.12-2010
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    ADIYAMAN

YAKUP_02 Orman genel müdürlüğü bünyesinde özürlü kadrosunda çalışan işçilerin tayini

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Orman genel müdürlüğü bünyesinde; özürlü kadrosunda çalışan işçi kardeşlerime tayin ile ilgili müjdeli bir haber vermek istiyorum.ogm işveren vekili ahmet aydın:

-bir defaya mahsus olmak üzere; özürlü işçilerin tayinlerini almak istedikleri yere tayin hakkı verilecektir. Bundan sonraki alımlar adrese dayalı olarak yapılacağından; tayin sıkıntısı olmaz.

bu haberi kahramanmaraş orman bölge müdürlüğünde çalışan isi şefi ali gölger bey ve adıyaman orman işletme müdürlüğü mutemeti erdal deniz bey'den aldım.
    05.10.2010 tarihinde mersin'deki seminerde ogm işveren şube müdürü vekili sayın ahmet aydın beyefendi bizzat kendileri söylemiştir.inşallah en yakın zamanda ben dahil olmak üzere; özürlü işçi kardeşlerimiz istedikleri yere tayin yaptırırlar

allah hepimiz için hayırlı etsin.ilgililere duyurulur.

Üye
    yilmaz_67 Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    01:09
    Yaşadığı Yer
    zonguldak

yilmaz_67

selam yakup kardeşim, bende orman genel müdürlüğünde çalışıyorum.aynı durum bendede oldu malesef.sürekli tedavi gördüğüm için işyerimin hastanelere yakın bir yere nakilimi istedim.gelen cevap kurumumuzda işçi açığı olduğu için uygun görülmedi diyor.böyle bir saçmalık hangi kurumda var.ben yaklaşık olarak 7-8 aydır uğraşıyorum ama çok zor gibi.memurlara tayin hakkı geliyoda kamuda çalışan işçilere neden tayin hakkı gelmiyor anlamış değilim

bu konuda bilgi paylaşımı yaparsak sevinirim.

Üye
    padisah Avatarı

Son Giriş
    06.04-2015
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul

padisah

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Bu konu hakkinda bilgisi olan varsa sevinirim. Bende ogm de işçi kadrosundayim. Bölge içi tayin isteyebilirmiyim