+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Orman genel müdürlüğü bünyesinde özürlü kadrosunda çalışan işçilerin tayini
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

YAKUP_02 Orman genel müdürlüğü bünyesinde özürlü kadrosunda çalışan işçilerin tayini

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Orman genel müdürlüğü bünyesinde; özürlü kadrosunda çalışan işçi kardeşlerime tayin ile ilgili müjdeli bir haber vermek istiyorum.ogm işveren vekili ahmet aydın:

-bir defaya mahsus olmak üzere; özürlü işçilerin tayinlerini almak istedikleri yere tayin hakkı verilecektir. Bundan sonraki alımlar adrese dayalı olarak yapılacağından; tayin sıkıntısı olmaz.

bu haberi kahramanmaraş orman bölge müdürlüğünde çalışan isi şefi ali gölger bey ve adıyaman orman işletme müdürlüğü mutemeti erdal deniz bey'den aldım.
    05.10.2010 tarihinde mersin'deki seminerde ogm işveren şube müdürü vekili sayın ahmet aydın beyefendi bizzat kendileri söylemiştir.inşallah en yakın zamanda ben dahil olmak üzere; özürlü işçi kardeşlerimiz istedikleri yere tayin yaptırırlar

allah hepimiz için hayırlı etsin.ilgililere duyurulur.

yilmaz_67

selam yakup kardeşim, bende orman genel müdürlüğünde çalışıyorum.aynı durum bendede oldu malesef.sürekli tedavi gördüğüm için işyerimin hastanelere yakın bir yere nakilimi istedim.gelen cevap kurumumuzda işçi açığı olduğu için uygun görülmedi diyor.böyle bir saçmalık hangi kurumda var.ben yaklaşık olarak 7-8 aydır uğraşıyorum ama çok zor gibi.memurlara tayin hakkı geliyoda kamuda çalışan işçilere neden tayin hakkı gelmiyor anlamış değilim

bu konuda bilgi paylaşımı yaparsak sevinirim.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

padisah

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Bu konu hakkinda bilgisi olan varsa sevinirim. Bende ogm de işçi kadrosundayim. Bölge içi tayin isteyebilirmiyim

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye