+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Memur olarak atanan arkadaşlar yolluk alan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

murattolga Memur olarak atanan arkadaşlar yolluk alan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    arkadaşlar yolluk alan varmı.yolluk yok dendi.emsal olursa alabiliriz.alan oldumu.

dostadoğru

ilk defa atanan memurlara 2004 yılında kaldırışmış die biliyorum bnede almadım çünkü yok ilk defa atananlara

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

çhehov

ilk defa atanan memurla il içinde atananlar yolluk alamazlar arakdaşlar. ayrıca il dışına tayinle atanan memurlardan eşde memur ise yolluğun yarısı hesaplanır. meb tayin olanlara peşin ödeme yapıyor. diğer kurumlar farklı zamanlarda ödeme yapıyor. örneğin üniversiteler kafalarına göre uygun buldukları bir tarihte ödüyor

murattolga

slm çhehov ben mersinden adıyamana geldim.yolluk yok dediler.il dışı.senin dediğine göre vermeleri lazım.millieğitimdeyim ben.cevabın için şimdiden tşk.

nuh1989

bende bu konu ile ilgili benzer birşey açacaktım sizin dediğiniz gibi çalıştığım kurum sen yolluk aldınmı dedi dedim yok sonra bir ara kaldırıldı dediler sonra ise sadece öğretmen memurların ki devam ediyor dediler ilk atananlarınki için nerden bilgi verirler.

çhehov

ilk atamalarda yolluk kaldırıldı ama daha sonra örneğin ankaradan istanbula tayin oldunuz bunun için yolluk alırsınız arkadaşlar. eşim de memur tayin oldu yolluğunu aldı. bende memlekete tayin olmaya çalışıyorum olunca bende alıcam. meb ve diğer kurumlar için defterlıkta yolluklar bölümü vardır. buraya sorabilirsiniz. onlar kesin cevabı verecektir. ben burdan bilgi almıştım.

Gecelerin_Prensi

ilk defa memur olarak atananlara yolluk ödemeleri 2004 yılından itibaren kaldırılmıştr..!! geçmiş ola arkadaşlar..!!

Hasan DURMUŞ

yolluk ödemeleri önceden hükümetin çıkarmış olduğu yasa gereği ödenmiyordu, ancak daha sonra bu yasayı değiştırdıler şimdi ise bütün yapılan tayinlerde yolluk alamaz ibaresı yoksa her vatandaş yaptırmış olduğu tayin ve atamalarda yolluk alır.
    yolluk emeklilerde standart ödeme yapılıyor çalışanların ödemelerinde km. üzerinden ödeniyor.

nuh1989

en net cevap nerden alınır.kendi adıma alamazsam tutup başka ildeki biri alırmı ?

geronimo4234 Meb'e geçen ay özürlü öğretmen olarak başladım ama yolluk alamadım-alabilir miyim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Arkadaşlar özürlü öğretmen olarak geçen ay işe başladım fakat yolluk talebim red edildi yolluk alabibilmek için ne yapmalıyım. Ayrıca aranızda atanıp yolluk alan var mı?

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye