Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Derecesi 7 olan memur ne kadar net maaş alır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

radikal52 Derecesi 7 olan memur ne kadar net maaş alır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    derecesi 7 olan memur ne kadar net maaş alır bunu nasıl öğrenirim?

OturanBoğa

Memur maaşları kuruma ve göreve göre de değişmiyor mu?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    Kürşad YAVUZ
    Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    08:33
    Yaşadığı Yer
    ankara

alperen

değişir ama 1200 -1500 arası olabilir. Ayrıca derece malesef maaşı pek etkilemiyor. Diploma önemli.

bay e

maalesef diplomanın hiç bir önemi yoktur devlette. önemli olan hangi kadronun sahibi olduğunuzdur. misal veri hazırlama kontrol işletmeni(v.h.k.i.) bir kişi 4 yıllık bir ünv. dahi bitirmiş olsa v.h.k.i. kadrosunun özel hizmet puanı ile yan ödeme puanını alır. diploması ona sadece 1-2 derece kazandırır onun da maaşa yansıması çok komiktir.

son olarak 7. dereceden bir memurun (kadrosu genel idare hizmetlerinde memur; döner sermaye katkı payı almıyor ve bekar ise) maaşına ortalama olarak 1100-1200 arasında bir tutar dememiz yanlış olmaz sanırım.

radikal52

önlisans mezunu. görev bilgisayar işletmenliği. çalıştığı kurum ordu üniversitesi

safeldino

Bu konuyu güncelleyebilir miyiz? Milli eğitim müdürlüğünde memur olan biri ne kadar maaş alır günümüz itibariyle::

Birtan07

Benim yorumum da şu
    1200 alsak bile 7.dereceden yani vergi kesintisini geri verirler bu ne kadar olur bilmiyorum
    ama şu bi gerçek 1400 maaş gelir ...

Üye
    Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    16.10-2014
    Saat
    17:07
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/bandırma

f-f

siz hele baslayın nasılsa göreceksin maas günü geldiğinde

Mr. Aykut

öyle diyosnda fulya hanım insan kendine ona göre plan yapıyor şu kadar alırsam şu kadara ev kiralarım gibi...

Domainajans

kılavuzda 7.derece olarak geçiyordu.

ali_asker

7 ben aradığımda bana 7. Derece memur gözüküyorsunuz dedi..

garraro

çok afaki bir maaş beklemeyin...
    ilk maaşı alınca görürsünüz ne kadar maaş aldığınızı...

iskocyalim

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hüseyin aksoy Mesajı Gör
    1248 il 1268 arası değişiyor extralar hariç
    Ekstra ne olabilir ki vergi indirimi ve geçim inidirimi hariç (fiş parası)
    İkramiye,yol parası yemek parası,yakacak parası falan gibi sendikal haklar var mı acaba.
    Bilmiyorum ama karambole gidiyoruz

YAKUP_02

arkadaşım benim meb de çalışan bir arkadaşım var daha önce sormuştum derecesi:9/2 memur kadrosunda eşi polis 1180 maaş alıyorum dedi. yani derecenin fazla bir önemi yok(ekonomik olarak) ancak 4/1 ine inerse değişir arkadaşım aile yardımı almıyor. ancak evli bir memur eşi çalışmıyorsa; çalışmayan eş parası yanılmıyorsam 86-100 arası birşey ... 2 çocuklu ise her bir çocuğa 26 tl veriliyor.tabii bu dediğim maaş temmuzdan önceki maaşıydı.yani bekar bir memura 1100-1300 arası olur.eşi çalışmıyorsa çocuk yoksa 1200-1350 eline geçer herkese hayırlı ve uğurlu olsun

Anti Oksidan

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    7. dereceden başlamanız olanaksız... memurların tahsil, ünvan ve sınıflarına göre memuriyete başlama dereceleri değişiktir. ilkokul mezunları 15/1, ortaokul mezunları 14/2, düz lise mezunları 13/3, meslek lisesi mezunları 12/2, 2 yıllık yüksekokul mezunları 10/2, dört yıllık yüksekokul mezunları 9/1 dereceden memuriyete başlar. mühendislik, mimarlık, tıp mezunları ile muhtelif kariyer mesleklere başlayanlara ilave dereceler verilir.

maaşa gelince; bekarsanız 1250 TL civarında maaş alacaksınız... evli ve çocukluysanız, çocuk yardımı ile 20-25 TL fazla alırsınız... derece ve kademe maaşta cüzi bir fark yaratır, bir kademe ilerlediğinizde maaşınız yaklaşık 1 TL artar..

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye