+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 1 2
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Derecesi 7 olan memur ne kadar net maaş alır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Birtan07

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    7.Dereceden başlayacaz öle yazıyor Dereceniz 7 yazıyor benim kendi mem'de
    Bir de şunu söleyimm ... Kendinizi normal bir devlet memuru ile aynı kefe de tutmayın maaş konusunda..

pronet

aydın meb'in web sitesinde engelli memurların 7. dereceden başladığını görülüyor. stajyer memur olarak gözüküyorlar bu arada...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

uygunha

evrakta 7. derece yazıyordu...şube görevlisi 9/1 diye düzeltti...kaşe bastı....milli eğitim müdürlüğüne mühür basılmasını söyledi...milll eğitim müdürlüğü benim yetkim yok dedi...
    öyle kaldı evraklar...şimdi bekliyoruz...

stajer memurun diğer memurlardan ne gibi dezavantajı yada avantajı var...

pronet

stajyerlik normaldır. stajyer olmanın sakıncası yok. davranışlarınıza dikkat edin yeter. en az 1 yıl sonra asaletiniz tasdik oluyor.

titan

Burada bahsettiğiniz 7. derece kadro derecesidir. 4 yıllık Üniversite mezunları 9/1 (9. derecenin 1. kademesi)nden başlarlar. Fakültesinde Hazırlık okuyanlar durumu belgelendirmek şartıyla 9/2 den başlar. Engelli memur gelir vergisinden muaf olup sağlıklı memurlardan gelirine göre değişmekle beraber 100-150 tl farklı alır.Maaşlar kurumdan kuruma farklılık gösterir.

fullmoongokturk

Afyon Yatılı Bölge Okuluna atandım: Cuma günü Milli Eğitim ile Okul arası yazışma atama kağıdımı elden teslim alarak atandığım okula gittim. Gayet her şey çok güzel. Banka hesabımı açtırdım. Maaşımda belli oldu. Tek bir sorun kiralık daire. Onuda halletmem için 13 Eylülde görev başı yap işlerini hallet dediler.

Kurumlar arası yazışma kağıdımdan yola çıkarak 7. Dereceden memurum. Maaş belirlemesi için ilk önce V.K.H.İ olarak kayda girdik maaşım 1274 çıktı. Daha sonra beraber çalışacağım memura dedim kağıtta statü memur yazıyor. Sonra "Memur" olarak işledik. 1244 e düştü maaşım. Bayram önü personel maaş listtesini kurumum MEM'e teyit geçtiği için bayram önü param yatmayacak fakat ayın 15 inde 1.5 maaş alacağım. Yani diyeceğim şu ki; Memur ile V.K.H.İ arasında fark var. + Maaşlar Meb tarafından değil çalışacağınız kurum tarafından belirleniyor haberiniz olsun.

iskocyalim;
    Benim çalıştığım kurumda yemek var.

Birde ilk atama olunca yolluk parası yokmuş sanırım.. Bu yollukla ilgili kesin bir bilgisi olan var mı?

filiz3441

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    derece olayı bitirdiginiz okula göre veriliyor mesela ben öğretmen olrak atandım tüm arkadaslarımın9/1 ken benim derecem 8/1 1 kademe yüksek sebebi ise teknik eğitim fakültesi mezunu olmam.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye