Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şeker çocuk 34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    98
    Verilen Beğeniler
    99

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @_DORLİ_ Abi implant olmadan kurtarılıyorsa onu yaptır. İmplant olacak san da dediğim gibi Çağlar hoca ya yaptır @beyzas 9 senelik bir kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim çok harika bir şekilde anlıyorsun. Bugün telefonla bile konuşuyorum

Üye
    pelin eslem Avatarı

Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    09:07
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb dori kafatasi aciliyor falan degil oyle kulak arkasindan aciliyor izde kalabilir saglikli olmayimi yoksa gorunusu mu dusunuyorsun.

Üye
    pelin eslem Avatarı

Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    09:07
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben kizimin ameliyetini 1 yil once izmir sifa univde yaptirdim butun masraflari devlet oduyor sadece ozel bir yer oldugu icin yatak parasi aldilar ameliyati ve cihazi icin tek kurus odemedik allah devletimizden razi olsun oradaki arastirmalarima gore yaklasik ameliyat bedeli 7 bin gibi devlet oduyor cihaz 9.700. Euro idi.yaklasik 31000 lira ve ameliyattan 1 ay sonra dis kulakligi takmaya gittigimizde okadar mutlu oldukki kizimiz duyuyor tepki veriyor ve suan surekli egitim aliyor allah kimseyi o kulakliga muhtac etmesin tabikide ama allah c.c sifasiz hastalik vermiyor sukurler olsun.cocuklarinizi cevrenizdekileri iyi bilinclendirin dogum dan sonra yapilan isitme testlerine cok cok cok dikkat edin bazen cok onemsemedikleri bu cocuklar bu hale geliyor biz kizimizin kulagini o sekilde kaybettik olmaz diyen doktorlar olursa butun belgelerini gonderebilirim.herkese allah sifa versin iyi formlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12