Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum

biyo Omurilik feklcinde kök hücre ve medyanın yalanları!

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar dün bugün tv denilen bir haber kanalında bir omrilik felçlı hasta gösterdi genç bir çocuk yeni evli kaza geçirip felç kalmış 4 yıl olumuş karısı bırakıp gitmemiş beklemiş buraya kadar normal adamın hikayesi burdan sonrası hepimiz ilgilendiriyor adam kök hücre amelyatı olsaymış hemen iyileşeckmiş oda türkiyede bu amelyat olmadığından yurt dışına gitmesi gerekmiş al haber şimdi ben soruyorum size ömirilik felcınde kök hücre tedavısı varmı benim bildiğim şu anda yok bu basın haber yaparken neden doğru haber yapmıyor anlmıyorum ne dersiniz

Üye
    tuse Avatarı

Son Giriş
    04.09-2013
    Saat
    02:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul

tuse

eee illa isanların kafasını bulandırıcaklar ümit tacirleri ...

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    28.06-2015
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla

nova

sene 1999, kaza sonrası evdeyim, A takımında savaş ay bir kız çıkardı (sibel ismi ama soyadını hatırlamıyorum)
    demez mi bu kızımız yurtdışında TEDAVİ(!) olucakmış.. onun için para topluyorlardı.. aileme kızdım yüklendim beni neden yurtdışına göndermiyorlar diye.. ama sonradan öğrendim tedavinin adı REHABİLİTASYONMUŞ.. ve o arkadaşın ayağa kalması AKÜLÜ AYAĞA KALDIRAN sandalye ileymiş.. geçen senelerde ise gene o arkadaş TVlerde idi KÖK HÜCRE tedavisi için.. malesef var böyle haberler ve böyle arkadaşlar.. lisanınız var ise CARECURE sitesini takip edin RESEARCH kısmını..

Üye
    hayat52 Avatarı

Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    samsun/merkez

hayat52

omur ilik felci olup ne kök hücre ne başka bir tedaviyle iyileşeni duymadım .zedelenme hafif olur iyileşeceyi tutmuştur iyileşmiştir medyada onu abartıyor gelsinde beni iyileştirsin .

Üye
    mbozbas Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa BOZBAŞ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla / Fethiye
    Blog Mesajları
    1

mbozbas

bahsettiğiniz site
    CareCure Community
    bumu acaba?

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum

biyo

Aynen kardeşler gelsin beni iyileştirmeyi bırak 1cm ileri götürsün göreyim umut tacirliği soygun düzeni

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    28.06-2015
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla

nova

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mbozbas;

evet doğrudur