Sayfa 8 / 38 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon
Toplam 564 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    6

minerva

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bazende elinize hiç akmayan bir kitap alıyorsunuz ve ite kaka okumaya zorluyorsunuz okuma hevesiniz yarım kalıyor ama kitabıda bitirip kurtulsamda seveceğim bir şeye başlasam diyorsunuz

anılarımda mirella bitsende özgür kalsam diyorum artık !!

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:19
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Blog Mesajları
    1

Sehribanu

Orticiğim kitaplara eziyet etme,bir değişiklik yap bir kere de yarım bırak,korkma kıyamet kopmaz

Üye
    Carpe Diem Avatarı

Gerçek Adı
    -
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Carpe Diem

Kuantumla Yaşamanın Sırrı

Frank J. Kinslow
    -
    Kim olduğunuzu biliyor musunuz? İçinize saf bir gerçeklikle bakıp kendinizi görebiliyor, ruhsal ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve besliyor musunuz? Cevabınız küçük bir duraksama ise yaptığınız her şey temelsiz demektir.
    Frank J. Kinslow Kuantum Uyumlaşması diye adlandırdığı kişisel gelişim metodu ile sizi derinlerinizde saklı içsel barışı ortaya çıkarmaya çağırıyor. Ruhunuzu iyileştirin, çevrenize huzur ve dinginlik verip zihinsel mutluluğun sizi sarmasını hissedin.

Tavsiye ederim ..

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    A.
    Blog Mesajları
    28

Sema

Demek ki yalnız değilmişim.
    Selda'nın tavsiyesini deneyeceğim.

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    6

minerva

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Sehribanu Mesajı Gör
    Orticiğim kitaplara eziyet etme,bir değişiklik yap bir kere de yarım bırak,korkma kıyamet kopmaz
    Bu sefer öyle yaptım ortim ya küçük düşlar büyük hayallere geçtim bitmek üzere

dil_hun

Ahmet Ümit_İstanbul Hatırası

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Blog Mesajları
    4

Sirine

Mart Menekşeleri

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Blog Mesajları
    123

vilanjik

Krallar Avlayan Türk M. Turhan Tan

Türklerin Rumeli'de hızla ilerlemeleri, yalnız Balkan milletlerini değil, bütün Avrupa'yı telâşa düşürmüştü. Macarlar, Almanlar, Fransızlar, İngilizler, İspanyollar, henüz Türk yüzü görmemiş, Türk sesi duymamış oldukları hâlde, Bizanslılar, Bulgarlar, Buğdanlılar, Eflâklılar, Sırplar, Bosnalılar kadar endişe içindeydiler, hilâlin salibi ezmek üzere bulunduğu zehabıyla, çırpınıp duruyorlardı. Türklerin, böyle bir dâvâ güttüğü yoktu. Ne hilâli kürede hâkim, ne salîbi mahkûm etmek hatırlarından geçmiyordu. Onlar sadece, tereddiyi, tefessühü, ahlâksızlığı ve içtimaî anarşiyi gidermek, bütün milletlere, kendi âdil himayeleri altında, hür, temiz ve mesut bir hayat temin etmek istiyorlardı.

Üye
    denizwill Avatarı

Gerçek Adı
    will
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    1

denizwill

Debbie Macomber- Küçük Mucizeler Dükkanı

"Artık o eski tasasız kız değilim. Yaşadığım her günün değerini biliyorum. Çünkü hayatın ne kadar değerli olduğunu öğrendim... Hiçbir şeyi, özellikle de hayatı hafife almaz oldum. Artık hiçbir günümü boşa geçirmiyorum. Çektiğim acıların karşılıklarının olduğunu öğrendim..."

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Blog Mesajları
    123

vilanjik

Safran Sarı İnci ARAL

2000li yılların başında, yaşanmakta olan toplumsal, ekonomik ve kültürel çalkantılardan etkilenen bu insanlar, savruluşlarını ve belirsizleşmiş geleceği sorguluyorlar. Bir yanda bol para, her türlü zevk, renkli hayatlar, öte yandan kirlenen, çürüyen değerler, tatminsizlik, sömürü düzeni ve yozlaşan cinsellik. Safran Sarı; para, güç ve başarı peşinde koşarken kimliklerinden, aşktan ve umutlarından uzaklaşan, sayıları gitgide artan otuzlu yaşlarında bir kesimin önce sevgiyi, sonra geleceğe olan inancını, en sonunda ruhunu kaybedişinin serüveni…

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    Antalya

seker kiz

Zülfü Livaneli: Serenad
    Tarihin bilinmeyen ve enteresan olaylarının roman halinde anlatımı

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Blog Mesajları
    123

vilanjik

Kazanan Yalnızdır Paulo COELHO

Rus teleminikasyon şirketi sahibi Igor kendisini terkedip, moda devi Hamid ile evlenir.Igor intikam almak için Canes film festivalinde olduğunu öğrendiği eski karısının yanına gelir.Eski karısından intikam almak için insanları öldürmeye başlar.Her öldürdüğü insandan sonra eski karısına mesaj çeker.Başarı hırsıyla dolu polis memuru Savoy peşine düşer.Moda dünyasında ve sinema dünyasındaki yaşanan mücadeleleri tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    A.
    Blog Mesajları
    28

Sema

Limon Yapraklarının Kokusu 'nu bitirdim. Orjinal isminden nasıl böyle bir çeviri yapmışlar anlamadım.

Kitabın dili sade ve akıcı. Konusuna gelince; otuz yaşında işinden ve erkek arkadaşından ayrılmış üstelik hamile olan Sandra hayatına bir yön vermek, ne yapacağına karar vermek ve düşünmek için İspanya kıyısındaki bir köye yerleşir. Yaşlı bir çiftle arkadaş olur. Onları hiç sahip olmadığı büyükanne ve babası olarak düşünür. Ancak hiç düşünüğü gibi değildir durum. İkinci Dünya savaşından sonra Nazilerin büyük çoğunluğu İspanya'nın sıcak sessiz sahillerine yerleşmiştir. İleri yaşlarına kadar rahatsız edilmeden varlık ve huzur içinde yaşamışlardır. Sandra'nın büyükanne ve babası yerine koyduğu bu iki yaşlı aslında gençliklerinde azılı birer Nazidir. Nazi kamplarındaki bir çok Yahudinin ölümünden sorumludur. Sandra'nın tanıştığı 85 yaşındaki Julian bu kamplardan sağ olarak kurtulmuş ve hayatını Nazileri avlamak üzere kurulmuş bir merkeze adamıştır ve Sandra'dan kendisine yardımcı olmasını ister...

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    Antalya

seker kiz

Onlar Benim Kahramanlarım; Doğan Cüceloğlu

Gözleri görmeyen bir adamın hayat hikayesi,mücadelesi ,yükselişi aşkı ve evliliği.

sessizlikk

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yüreğim seni çok sevdi (canan tan ) çok güzel bir kitap

Sayfa 8 / 38 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon