1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 32 / 38 İlkİlk ... 22282930313233343536 ... SonSon
Toplam 563 mesajın 466-480 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    negiff Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Blog Mesajları
    9

negiff

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    YILDIZ TOZU - PRİSCİLLE SİBLEY
    Bir aşk kaç hayat eder? Zor bir soru, zor bir mücadele. İlk başlarda sıkıldığımı itiraf etmeliyim ama okudukça yanıldığımı anladım. İlk başlardaddoktorla, avukatlar canımı sıkmıştı ama 200.syfdan iitibaren olaylar daha hızlı ilerlemeye başladı. Matt bi beyin ccerrahıdır ve komşusu, ççocukluk arkadaşı, sevdiği tek kadın olan Elle ile hayatları hiç toz pembe değildir. Bi türlü çocuk sahibi olamazlar her defasında Elle bebeğini kaybeder. Son defa hamile kaldığında ise bi kaza geçirir ve bbitkisel hayata girer. "Elle böyle ölmek istemezdi" sözü sonlara doğru sıkmaya başlasa da ötenazi hakkındaki fikirlerimi değiştiren, annelik, ölüm, doğum ve inanılmaz bir ötenazi dersi veren bi kitap. Kafamı dağıtmak istediğiniz zamanlarda alıp okumanızı tavsiye ederim.

Üye
    negiff Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Blog Mesajları
    9

negiff

Hayalet Adam - Roger Hobbs
    Baştan sona gizem dolu bir kitap. Öyle ki kitabı bitirdiğinizde dahi kahramanımızın gerçek ismini öğrenemiyorsunuz. Sırf bu yüzden bile devamı gelecek izlenimi uyandırıyor. Kahramanımız onlarca kanunsuz işe karışmasına rağmen hiç yakalanmamış. Parmak uçlarını yakan, sürekli kimlik değiştiren ve bir kaç kişi hariç hayatta olduğundan bile hiç kimsenin haberi olmayan, sadece macera için yaşayan bir hayalet adam. Akıcı üslubuyla daha ilk sayfalarda kendinizi hikaye kaptıracaksınız. Ve polisiye roman seviyorsanız , mutlaka okumalısınız bence.

Üye
    unsal.esen Avatarı

Son Giriş
    19.10-2016
    Saat
    10:18
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Blog Mesajları
    1

unsal.esen

Ercan KESAL - Peri Gazozu..

Üye
    Erdinc07 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    Antalya

Erdinc07

Kafes
    WEZzQE - En Son Hangi Kitabı Okudunuz ?

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Blog Mesajları
    123

vilanjik

Parfümün Dansı - Tom Robbins

Batı'dan Doğu'ya, oradan da Yeni Dünya'ya uzanan, ölümsüzlüğü kovalayan ve yüzyıllar süren bir yolculuktur bu. Batı, acı çekmeyi seven, mantığa, bireyciliğe ve üretime tapınanların diyarıdır. Doğu, aşka, boş zamana, münzeviliğe, bilinmezliğe hayatında yer veren insanların yaşadığı su ve parfüm diyarıdır. Yeni Dünya'da ise sadece 'başarı' ve hırs vardır. Yolculuğun en ilginç kişisi ise keçi ayaklı, zevk ve bereket tanrısı Pan'dır.

Üye
    negiff Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Blog Mesajları
    9

negiff

Düşlerin ötesinde - Susan Gloss

Üye
    kardelençiçeği Avatarı

Gerçek Adı
    Sait CAN
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Blog Mesajları
    4

kardelençiçeği

ZOR Hocam ben annemi hiç görmedim. Annelerin bir kokusu varmış. Çocuklar annelerine sarılınca o kokuyu duyarmış, öyle diyorlar. O nasıl bir koku hocam? Küçükken yuvaya gelen gönüllü annelere sarılırdım; parfüm kokusu dışında bir koku almazdım. Yoksa bu koku parfüm kokusu gibi bir koku mu?"

"Hocam, okulda anne babası olan çocuklar korktuklarında 'Anne!' diye bağırıyorlar. Ben korktuğumda 'anne' diyemiyorum, acaba neden?"

"Anneleri olan çocuklar, annelerine bir şey sorduğunda anneleri hep 'Efendim anneciğim,' diyor. O çocuk, o kadının annesi mi hocam?"

"Hocam, bazı gönüllü anneler yuvaya gelince ağlıyorlar. Biz ağlanacak bir şey yapmıyoruz ki."

"Ben ölürsem arkamdan kim ağlar hocam? Beni kimsesizler mezarlığına mı gömerler hocam?"

"Anneler çiçekleri neden çok sever hocam?"

"Hocam, benim annem beni doğururken ölmüş. Benim annem cennete gitmiş midir?"

"Anneler karşılık beklemeden severmiş. Yoksa onlar insanüstü varlıklar mı hocam?"

Acıtan soruların gerçek hikayeleri..
    (Tanıtım Bülteninden) ZOR ÇİÇEKLER HULİSİ ARMAĞAN YILDIRIM YETİŞTİRME YURDUNDA KALAN ÇOCUKLARIN HAYAT HİKAYELERİ

Üye
    tlytncy Avatarı

Son Giriş
    09.08-2016
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

tlytncy

Franz kafka

şato...

Üye
    insanogluinsan Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    .....
    Blog Mesajları
    7

insanogluinsan

Haydar Ergülen - Üzgün Kediler Gazeli

Üye
    insanogluinsan Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Blog Mesajları
    7

insanogluinsan

Nazan Bekiroğlu - Mimoza Sürgünü

Dünyaya bakmasını bilen Trabzonlu bir akademisyenin ''deneme''leri... Kitap sizi edebi bir seyahate çıkaracaktır. Kimi zaman bir hayvanseverle, kimi zaman bir insanseverle; ama hep bir severle karşılaşacaksınız.

İyi okumalar...

Üye
    Tayanç Avatarı

Gerçek Adı
    Ensar
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Kartal
    Blog Mesajları
    1

Tayanç

Girdiğim bir iddiayı kaybettim, kaybettiğim kişi bana ceza olarak Ersoy Dede'nin Çocuk'unu okumamı istedi.
    Ben de okudum. Çok da beğenmedim.

Üye
    negiff Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Blog Mesajları
    9

negiff

Kendimi Engelletmem - Gerald Metroz

"Çok üzüntü çekmemem için bana gerçeği söylemedi. Bugün, bu yara hâlâ açık ve insanların sözlerindeki yarı-gerçekleri, açık olmamalarını hiç kaldıramıyorum. Belirsizliğe, bulanıklığa hiç yer vermemeyi doğru buluyorum. Gerçek, bizi derinden yaralasa da, yalandan, sessizlikten, üstü kapalı sözcüklerden daha iyidir."

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Blog Mesajları
    123

vilanjik

Böğürtlen Kışı - Sarah JİO

Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel'ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel'ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı…
    Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera'yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir…

Üye
    insanogluinsan Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Blog Mesajları
    7

insanogluinsan

Franz Kafka - Dava

Islık Cengiz Aytmatov

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Toprak Ana

Sayfa 32 / 38 İlkİlk ... 22282930313233343536 ... SonSon