+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Sürekli iş göremezlik geliri alıyorum. Geçici iş göremezlik ödemeleri geri istenir mi
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

t.keskin Sürekli iş göremezlik geliri alıyorum. Geçici iş göremezlik ödemeleri geri istenir mi

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    merhaba arkadaşlar

ben 2008 10. ayında iş kazası geçirdim ve istirahat paramı dönem dönem aldım nitekim unkapanından gelen sgk aylık gelir bağlanma kararırı sonucu %41 üzerinden sürekli iş görememezlik ödeneği bağlanmış ve toplu olarakta birikmiş para veriliyor
    sizlerden ricam beni bu konuda bilgilendirmeniz :acaba bu para benden geri tahsil edilir mi

şimdiden teşekkür ederim.

OturanBoğa

Kastettiğiniz şey o raporlu olunan dönemde aldığınız geçici iş göremezlik geliri değil mi Turgay bey? Evet, o ödenen gelirlerin bir kısmını sizden geri talep edecekler.

Ne kadar aylık gelir bağlandı size? İş kazası geçirdiğinizde resmi olarak aylık kazancınız neydi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

t.keskin

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    merhaba Bülent bey

ben geçirdiğim iş kazasından dolayı rapor paramı rapor tarihleri doldukca aldım yani kaza tarihi 16,10,2008 ile 01,01,2011 arası iş görememezlik ödendi
    raporum henüz kapanmış değil unkap. gelen evrağı dr. kontrolümde göstereceğim işbaşı kararını belirleyecekler unkap.dan gelen sgk aylık gelir bağlama kararında süre. iş görememezlik %41,20 derecesinden İKMH Gelire Girme Tarihi 01,03,2011 olarak belirlenmiş
    BİRİKMİŞ KUTUSUNDA BRK Başlama Tarihi 01,03,2009 BRK Bitiş Tarihi 16,03,2011 Aylık Toplam 10 binden fazla para olarak verildi
    Aylık Gelir 572,72 tl olarak belirlenmiş ( kısacası ben rapor paramı aldım acaba bu harici para ney parası )...
    O dönem resmi olarak 630 tl sigorta kazancı görülüyor yani asgari ücret üzerinden klasik işveren metodu Bülent bey tahminen ne kadar geri ödeme isterler.
    DUYARLILIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye