Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 17 mesajın 1-15 arasındakiler
Emekli maaşlarındaki fark sürekli iş göremezlik maaşı alanlarıda kapsıyor mu?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

neoplis Emekli maaşlarındaki fark sürekli iş göremezlik maaşı alanlarıda kapsıyor mu?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben sürekli iş göremezlik maaşı alıyorum. martta verileceginden bahsedilen maaş farkı ve zam olayı benide ilgilendiriyor mu?

CAGLAR

evet bende aynıyım cok merak ediyorum 17 tl zam geldı başka yok inş bizede vardır farklar

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

ergün

kısaca hayır..
    zira bu tür gelirler,asgari ücrete bağlı olarak yapılan zam oranı kadar veriliyor.

suatcengiz82

arkadaşım yüzde 41 rapor geldi bana iş kazası ankara bugun gönderdi sizler ne kadar sürekli iş göremezlik parası alıyorsunuz bilgiverenlere tşk ederim

CAGLAR

arkadasım ıyıguzelde asgari ucrete gecen sene temmuzda 30 zam gelmiştı bana 40 lira geldi ocakta 17 tl zam geldi asgari ucrete 30 tl nasıl oluyo bu iş

ergün

kastım şu:aldığınız iş göremezlik geliri x %4 (asgari ücrete2011 yılı ilk 6 ay için yapılan zam)=aylık gelir

CAGLAR

tmm bende dıyorumkı eger asgari ucretegelen zam geldıyse neden ocakta 17 tl zam geldi onu diyorum senın demene göre 30 tl gelmesi gerekmıyomu

ben bunu sgk sormak ıstıyorum eger link varsa sgk sitesının gonderırmısınız bilgi edınmeden nasıl bir cevp gelcek bakalım

bana sgk bılgı edınme sıtesının link ni verırmısınız bıde oraya sormak istıyorum

halilibrahim

içiniz rahat olsun emeklilere sağlanan tutar oran nsıpetinde sürekli iş görmezlik geliri alanlarında maaşına eklenecektir ay başına ne kaldı şunun şurasında)

CAGLAR

halilibrahim arkadasım nerden biliyosun yani biyerdenmi ögrendın acaba

DNZBNK

arkadaşlar ben bilgi aldım sürekli iş görmezlik oranı * 60* oran kadar zam verildi.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: DNZBNK Mesajı Gör
    arkadaşlar ben bilgi aldım sürekli iş görmezlik oranı * 60* oran kadar zam verildi.
    nereden aldınız bu bilgiyi dayanağı nedir.

türk

arkadaşlar 17 senedir sürekli iş görmezlik maaşı alıyorum [2008 yılına kadar malülen emekli olduğumu zannediğyordum] emeklilere yapılan zamlar maaşıma tam olarak yansıyor.yine aynen faydalanırız kanatindeyim.

ergün

böyle olması mantıken mümkün değil bence..şöyleki,100tl s.iş göremezlik geliri alan birinin,eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı geliri 160tl olacaktı.yani zam oranı %60 demektir bu...ve mümkün değil..

coşkun77

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben bu ay neden bu kadar az aldım anlamadım geçen ay 779 tl aldım bu ay 802 tl iki ay farkla beraber konu hakkında bilgisi olan varmı? sürkli iş görmezlikten emekli oldum 1995 te iş kazasından

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye