Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    03.01-2016
    Saat
    14:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim maaşım tam bir yıl sonra bağlandı 21 inde çekicem ilk maaşımı.Sgk iş kazalarında 2 farklı hastaneden rapor istiyor bendede aynı oldu şayet bu ikinci raporuysa 2.5-3 aya bağlanır diye düşünüyorum.2/3 %60 a tekabül eder fakat hastanenin verdiği oranın hiçbir önemi yok önemli olan sgk sağlık kurulunun vereceği orandır benim başıma geldi çok uyuz oldum ama ne fayda? banada hastaneden %85 verdiler ama ankaradan %35.2 geldi.
    Bülent bey yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim, başvurda bulunduğum günden bu yana sürekli yardımınızı esirgemediniz siz ve forumdaki diğer arkadaşlar ve mutlu son. Allah herkesin yardımcısı olsun....

Üye
    ENFAL ASUDE Avatarı

Gerçek Adı
    Nagihan Çamur
    Son Giriş
    27.04-2016
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ-GÖLCÜK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler ipeksi.desene bizimde biraz daa zamanımız var çünkü 9 ay oldu dahalık.açıkcası sözlümün 5. rapor alışı.bakalım sgk dediğiniz gibi oranı kaç vericek.size hayırlı olsun maaşınız iyi günlerde huzurla harcamanız dilegiyle cevap için tekrar teşekkürler...

Üye
    sahinbenim Avatarı

Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%17 raporla 167 tl maaş bağlandı geriye dönük aylar içinde toplu ödeme aldım başvurumdan sonra 8 ay sürdü tüm işlemler kaza tarihinde askeri ücretli çalışıyor görünüyordum bu bilgiler yardımcı olur umarım 😊

Üye
    BLACKSAGAT Avatarı

Son Giriş
    14.01-2017
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Dayım elini makinaya kaptırdı %20 verdiler 1080tl alıyordu zam geldi simdi kaç aliyor bilmiyorum ama 1160 civarı alıyor galiva

Üye
    Oktay yaşar Avatarı

Son Giriş
    14.01-2017
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    Malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Mart 2015 de iş kazası geçirdim sürekli iş görmezlik müracaatı için sgk bazı evraklar istedi bunlardan iki tanesi iş yerinden alınacak birisi risk analiz raporu bu imzalı olmadığı için bir kaç gün salladılar diğeri ilk işe girişdeki sağlık raporu bunuda bulamıyoruz diye oyalıyolar ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Birde iş yeri ve benim kusur otanı belli olmuşmudur.

Üye
    sahinbenim Avatarı

Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Oktay yaşar

Işe ilk giriş sağlık raporunu bulamaman sorun değil evrakları teslim etmeye gittiğinde belgeye ulaşamıyorum diye dilekçe yazdırıyorlar sorun olmuyor. Ama diğer evrakla ilgili bişey söyleyemem. Kusur oranıda sgk müfettişine senin ve olay anında yanında olan şahitlerin vereceği ifadeden sonra belli olur

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12