Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    smyrna1922 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    izmir

smyrna1922 İşimin varolan hastalığımı arttırmasından sürekli iş göremezlik geliri bağlanır mı ?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    işin şiddetlendirdiği hastalık nedeniyle sürekli iş görmezlik oranı çıkar mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@smyrna1922

Bu durum tıbbi olarak tespit edilebilirse tabii.

Üye
    smyrna1922 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

smyrna1922

oran tahmininiz var mı ?
    rE4Ana - İşimin varolan hastalığımı arttırmasından sürekli iş göremezlik geliri bağlanır mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@smyrna1922

Bedensel bir sağlık sorunu olsa gayet mümkündü, ama konu psikiyatrik olunca sürekli iş göremezlik geliri bağlanması çok zor. Umarım yanılırım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    smyrna1922 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

smyrna1922

2 kasım 2016 da meslek hastalığı olarak kabul edilmediğini öğrendim , usül gereği yüksek sağlık kurulu incelemesi için 3 kasım 2016 da dilekçe verip incelenmesini istedim sonuç kesinleştiğinde bilgi yazarım.

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    ankara

tb2nhf

Smyrna doktor hastalıgının raporunda iş nedeniyle arttigını yazmış meslek hastalıkları hastanesini arayıp psikiyatri doktoruna raporunu acıkca oku yapabilecegi bir şey olup olmadıgını sor mutlaka meslek hastalıgı olmadıgını kimden ögrendin eminmisin bende seninle aynı durumdayım psikiyatrik hastalıgım var gece calışmanın ilerlettigi kanısındayım cevabınızı bekliyorum

Üye
    smyrna1922 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

smyrna1922

@tb2nhf
    ben raporumu aldım pisikiyatri ve kardiyoloji ye görüş yazdırdılar iki bölümde mesleğimin hastalıklarımı ilerlettiği yönünde görüş beyan etti , meslek hastalıkları birimi durumu değerlendirdi ve daha önce paylaştığım değerlendirmeyi yazdı , bipolar ve hiper tansiyon işin şiddetlendirdiği hastalıklar aort anevrizması için genetik dendi . rapor sgk tarafından değerlendirildi, burada paylaştığım yazıyı yolladılar ,meslek hastalığı sayılmadığını bildirdiler bende itiraz dilekçesi yazdım yüksek sağlık kurulu inceliyecek ,oradan çıkan karar kesin olacak. farklı bir sonuç çıkacağını zannetmiyorum , sonrasında dava açabilirsin fakat ben dava açmayacağım .

nEvY1R - İşimin varolan hastalığımı arttırmasından sürekli iş göremezlik geliri bağlanır mı ?

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    ankara

tb2nhf

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sagol smyrna baktım degerlendirmişler hayırlısı artık