Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    simren Avatarı

Son Giriş
    26.10-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

simren Meslek hastalığı: her iki dirsegimde tenisci dirsegi oldu..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar Ben 40 engellşi ve vergi indiriminden emeklilige hak kazanmıs biriyim Çalışdığım şirkrttede her iki dirsegimde tenisci dirsegi çıktı meslek hastalıkları meslek hastalıgı tanısını koydu ama saglık kurulu oranı vermeyıp 6 ay sonra kontrole cagırdı.şimdi sorum şu iki dirsege oran ne verilir ve nekadar maaş alabilirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@simren

Zamanla geçip geçmeyeceğine ve kişide yarattığı kısıtlılığa göre oran verilir. Yani ezbere bir oran söylemek ve dolayısıyla bir gelir tahmininde bulunmak mümkün değil.

Üye
    tension Avatarı

Gerçek Adı
    niyazi
    Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    gölcük

tension

@simren

tenisçi dirseği kalıcı olan bir hastalık değil diye biliyorum aynı durum bendede var 6 ay sonra çağırmalırının sebebi ise 6 ay sürede geçiyor çünkü bu hastalık

Üye
    simren Avatarı

Son Giriş
    26.10-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    kocaeli

simren

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar ben 1 yıldan fazladır tedavi görüyorum kortizonlu igneden tutunda lazerli fizik tedavisine kadar ama hala en ufak düzelme iyileşme olmadı enson kök hücre nakli denildi

ayrıca cevap verdiğiniz için teşekkürlerimi sunarım