Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    metto58 Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    04.03-2015
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    sivas

metto58 İş kazası ile sol el orta parmak ilk boğumdan kopmasına ne kadar tazminat alınır?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba . 30,12,2014 tarihinde ablam bir iş kazası geçirdi ve sol el orta parmak ilk boğum koptu.
    İlk başta şikayetçi olmadı ablam çok sıkıştırdıkları için şikayetçi olmamış ve açılan kamu davası takipsizlik kararı verilmiş.
    Şimdi biz yeniden dava açacagız bize verilen rapor %5 kusur oranı takipsizlik olduğu için belli değil ama büyük ihtimal fabrika nın oranı yüksek çıkacak.
    Şimdi arkadaşlar biz tahminen ne kadar tazminat kazanabiliriz ve bu süreç nasıl olur?Tavsiye ettiğiniz şeyler varmıdır ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Yaş, eğitim, maaş, kusur oranı vb. bir çok faktör var. Ama % 5'le bağlanacak tazminat avukat payı düştükten sonra hiç bir şeye benzemez. Ben olsam tazminat davası açacağımı söyleyip firma ile anlaşma yoluna giderdim..

Oguz1987

Sayın boğa kardeşim 29 yaşında 2 sene önce çalıştığı yerde iş kazasi sonucu sol işaret Parmagi 1 inci bogumdan koptu ve baş parmagi zarar gördü mahkeme hala devam ediyor adlı tipa gitti maluliyet yüzde 10 ne kadar tazminat alır

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Oguz1987

Tazminat miktarını bilemiyorum. İşverenin sorumluluğu ve çalışırken alınan aylık da önemli...

Sürekli iş göremezlik geliri bağlandı mı? Bağlandıysa ne kadar bağlandı?

Başlığın Etiketleri