Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    250 tl gibi bir gelir bağlanır diye düşünüyorum

Üye
    cmltürk Avatarı

Gerçek Adı
    Cemal
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

cmltürk

perşembe günü mahkemem sonuçlanacak geçekten hiç bir şey umduğum gibi gitmedi 240 tl iş göremezlik geliri bağlandı bozdur bozdur harca bilir kişi beni %20 kusurlu buldu avukatım redetti ankara'ya bilir kişiye gitti onlar dedi ki makinanın arızalı olduğunu bildiği halde neden çalıştı deyip kusuru %35e çıkardılar (tabi bunu diyen devlet biz devlet olarak bu fabrikayı denetledikmi müfettiş yollayıp işçi sağlığı açısından uygunmu baktıkmı demiyor) özür derecemde %22, 35 bin kusur 47 binde iş göremezliği maddi tazminattan düştüler 50 bin manevi açtık hakim o kadar vermez diyor avukat en fazla 20 bin verir diyor 10 da avukata gitse bana kalcak olan tazminat 10 bin tl resmen elim sakat kaldı kullanamıyorum bunun bedeli 10 bin tl sırf ameliyat için 25 bin tl istiyor doktor fizik tedavi masraflarını söylemiyorum bile uzun lafın kısası bu ülkede adalet yok...

Üye
    ferhan akkuş Avatarı

Gerçek Adı
    çilekeş
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

ferhan akkuş

cmltürk senin mahkemen sonuçlandımı

Üye
    cmltürk Avatarı

Gerçek Adı
    Cemal
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

cmltürk

@ferhan akkuş

herkese merhaba eylül ayı gibi mahkeme sonuçlandı maddi manevi 76 bin tl civarı bi para çıktı karşı taraf temyize gidince tabi parayı alamadım e devlette icra alacaklı falan gözüküyor bu temyiz daha ne kadar sürer 76 bin tlnin üzerine ne kadar faiz biner

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@cmltürk

Temtize giden dosyaların sonuçlanması 1 yıl sürer. Ama en azından parayı tahsil konusunda risk ortadan kalktı. Çünkü temyiz için o tazminat miktarını mahkemeye yatırmak zorunda kaldı davalı

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene

hilal72

@cmltürk

hesaplamalar yapabilmek için sizin e devletten ilk önce iş göremezlik raporunuzun bittiği tarihi yazmanız daha sonra yine hizmet dökümü cetvelinden 2013 ocak -şubat-mart aylarına ait prim günlerini tek tek yazmanız ve bu prim günlerin karşısında yazan aylık kazançları yazmanız gerekiyor

Üye
    cmltürk Avatarı

Gerçek Adı
    Cemal
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

cmltürk

herkese selam temyiz 1 sene oldu diyordum ki her an tazminat gelebilir bugün kötü bir haber aldım avukatım fetö soruşturmasında göz altına alınmış adam şu anda hapisde bundan sonra ne olur benim tazminat yanarmı şu an temyiz devam ediyor hala mahkeme sen kalkmışsın fettullahcı avukat tutmuşsun diyip benim tazminatı vermemezlik yaparmı benim herhangibir partiye yada cemaaate üyeliğim hiç yok avukatımın fetöcü olduğunu bilmiyordum ne gibi bi sorun çıkar acaba şimdiden teşekkürler

TR123

@cmltürk avukatın fetöcü diye yargıtay kararı bozmaz. Yargıtay dosyayı usül bakımından inceliyor. Davada eksiklik yoksa karşı tarafın itiraz gerekçeleri haklı değilse... onanır diye düşünüyorum.

Birde alacağın tazminat çok uçuk kaçık bir rakam değil. Bu yüzden bozma çıkmaz diye düşünüyorum. avukatı sen kafaya takma. senin tuttuğun avukat neci olursa olsun sen hakkını arıyorsun. korkman için çekinmen için sebep yok.

yargıtayda 3 türlü karar çıkıyor.
    onama
    bozma
    düzelterek onama

Bunlardan biri çıkacak. Bekleyip görmen gerekir. Bende yargıtay kararını bekliyorum. ömrümüz beklemekle geçiyor.

Üye
    cmltürk Avatarı

Gerçek Adı
    Cemal
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

cmltürk

valla bir kaç avukatla görüşdüm son görüşdüğüm arkadaşım anlatmış durumu hemen avukat tutması lazım demiş yoksa parasını alamaz demiş ne yapsam nereye gitsem bilemedim resmen ters köşe olduk avukat zaten açığa alınmış eşide avukatmış eşi be bakıcam dosyalara demiş yinede verdiğiniz cevap için teşekkür ederim @TR123

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@cmltürk

Hiç bir sorun olmaz. Sadece gecikme olur o kadar

Üye
    cmltürk Avatarı

Gerçek Adı
    Cemal
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

cmltürk

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herkese merhaba bugün e devletten baktım dosyam yargıtayda arşivde yazıyordu şimdi ön incelemede yazıyor acaba kısa sürede sonuçlanırmı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12