Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 23 mesajın 1-15 arasındakiler
Özürlü memur, şeflik sınavına girebilir mi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

turkuaz06 Özürlü memur, şeflik sınavına girebilir mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Kamuda memur olarak çalışıyorum.İçişleri Bakanlığı görevde yükselme sınavı açıyor.Bu sınava müracaat etsem ,müracaatım rededilir mi?Şeflik için Sağlık koşulu aranmıyor.Sorun çıkar mı?

f) Şef kadrosuna atanabilmek için;
    1) Son müracaat tarihi itibariyle Bakanlık merkez veya taşra teşkilatında en az iki yıl veri hazırlama ve kontrol işletmeni, bilgisayar işletmeni, teknisyen, programcı, şoför, öğretmen, kütüphaneci, mütercim, tekniker, mühendis, psikolog, mimar, diyetisyen, istatistikçi, restoratör, hemşire, laborant, grafiker veya çözümleyici kadrosunda olmak üzere fakülte veya dört yıllık yüksekokul mezunları için dört yıl, diğer yüksekokul mezunları için en az altı, lise mezunları için ise en az yedi yıl toplam memuriyet hizmeti bulunmak,

bu şartlar dışında bir şart yok.

svedrif

sizin en doğal hakkınızdır..kurumiçinde açılan sınavınıza girer kazanırsanız elinizden bu hakkı kimseler alamaz..
    şimdiden başarılar..

memurluğumun 9 uncu yılında bu hakkımı kullanmadım..
    ama şimdi kullandım..şeflik sınavını başarı ile geçtim
    kadromun değişmesi için genel müdürlükten yazılarımı bekliyorum..

darısı başınıza..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

gtrcgokhan

Girebilir neden giremesin? memur olabildiğine göre şef hatta genel müdür bile olursun

rusa

durduğun hata..

UZAKLAR

Sitede var bu konu ile ilgili olarak hayat hikayem. Memurluktan başladım, şeflik şimdi ise müdürlük. Siz yeterki isteyin. Engeliniz hiçbirşeye engel değil.

sgurkan

Bence böyle düşünülüpte soru sormanız bile hata,engellilerin farkı nedir ki,sadece engelli olduğuna dair raporu vardır okadar.onun dışın da engelli şunu yapamaz bunu yapamaz,o hakka sahiptir bu hakka sahiptir gibi ibareler yoktur.......

sevginur

tabiiki de sınava gireceksiniz ve şef olacaksınız veri h.k.m. iken sınava girdim, kazandım.1 yıla yakındır da şef kadrosundayım. 3 yıl çalışmış olmak gerekli, dolunca da müdürlük sınavına girecem inş.. şimdiden hayrlı olsun, başarılaaar

turkuaz06

ağustosta müracatlar başlıyor.

turkuaz06

pazar günü ,sınav oldu.60 sorudan,52 doğru,8 yanlış,puan 86.66

gamze1988

çok iyi bir sonuç olmalı bu konuda bilgim yok ama.. başarılar dilerim...

iskocyalim

Hangi kurumun bu sınav ?

turkuaz06

içişleri bakanlığı(valilik,kaymakamlık içindeki birimler,nüfus)

Üye
    Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    21.11-2014
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.

elif_kız

turkuaz arkadasım insallah şef olmussunuzdur suan. siz istedikten başartıktan sonra kimse size engel olamaz. bende girdim 3 yıla yakındır şefim insallah hedefim müdürlükte azim heryeden önemlidir. Özür hiç birşeye engel değil sadece görüntü.

Üye
    Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    21.11-2014
    Saat
    08:58
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    5

karakaya

Güzel puan,şimdiden hayırlı olsun şefim

Üye
    Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    11.11-2014
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Blog Mesajları
    2

LORD_55100

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Benim merak ettiğim okulda çalışan bir memur bu sınavlara girebiliyor mu? yoksa İlla da ilçe MEM yada İl MEM'de V.H.K.İ'de mi çalışma şartı aranıyor?

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye