+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Açıköğretimden Türk Dili ve edebiyatı mezunu olanlar öğretmen olabilir mi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

cevdet.ozcubukcu Açıköğretimden Türk Dili ve edebiyatı mezunu olanlar öğretmen olabilir mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Arkadaşlar

bildiğiniz gibi engelli kpss sinden öğretmende olunabiliniyor. Benim sormak istediğim açıköğretimden türk dili ve edebiyatı mezunu olanlar burdan öğretmen olabiliyor mu?

Çok acil cvp lütfen hayatımı şekillendirmem gerek bir an önce.

Üye
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    2

best

formasyon derslerini aldınmı ?

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

cevdet.ozcubukcu

hayır henüz bu sene başlayacağım edebiyat bölümüne. Sadece mezun olduğumda öğretmen olarak girebilirmiyim sınava onu merak ediyorum. Bu sene açıktan yazmayı düşünüyorum edebiyatı. formasyon alınabiliyormu?

Üye
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    2

best

formasyon derslerini almadan ögretmenlik yapamazsın ama acık ögreti mezunlarına formasyon dersleri verilmiyor diye biliyorum . iyi araştırman gerek, ben tek.egit. mezunuyum ben ilkokul icin formasyon dersleri alamıyorum mesala

veydel

ooooo. daha 4 yıl var onunde bu ne acele...

ceren.kozaner

Aralık 2010 da 18.MEB şurasında alınan kararlar internette var bulabilirsin Açık öğretim öğretmenlik mezunlarına bile öğretmenlik yolu kapalı.Sadece Özelde olabilirler.

ticet77

örgün okuyanlar formasyon almalı biliyorsun ama aöf de sosyoloji ve türk dili mezunlarıda tezsiz yüksek lisans yaparak öğretmen olabiliyor

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye