Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cevdet.ozcubukcu Avatarı

Gerçek Adı
    Cevdet Özçubukçu
    Son Giriş
    07.02-2014
    Saat
    11:39

cevdet.ozcubukcu Açıköğretimden Türk Dili ve edebiyatı mezunu olanlar öğretmen olabilir mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar

bildiğiniz gibi engelli kpss sinden öğretmende olunabiliniyor. Benim sormak istediğim açıköğretimden türk dili ve edebiyatı mezunu olanlar burdan öğretmen olabiliyor mu?

Çok acil cvp lütfen hayatımı şekillendirmem gerek bir an önce.

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    2

best

formasyon derslerini aldınmı ?

Üye
    cevdet.ozcubukcu Avatarı

Gerçek Adı
    Cevdet Özçubukçu
    Son Giriş
    07.02-2014
    Saat
    11:39

cevdet.ozcubukcu

hayır henüz bu sene başlayacağım edebiyat bölümüne. Sadece mezun olduğumda öğretmen olarak girebilirmiyim sınava onu merak ediyorum. Bu sene açıktan yazmayı düşünüyorum edebiyatı. formasyon alınabiliyormu?

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    2

best

formasyon derslerini almadan ögretmenlik yapamazsın ama acık ögreti mezunlarına formasyon dersleri verilmiyor diye biliyorum . iyi araştırman gerek, ben tek.egit. mezunuyum ben ilkokul icin formasyon dersleri alamıyorum mesala

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    25.04-2015
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR

veydel

ooooo. daha 4 yıl var onunde bu ne acele...

ceren.kozaner

Aralık 2010 da 18.MEB şurasında alınan kararlar internette var bulabilirsin Açık öğretim öğretmenlik mezunlarına bile öğretmenlik yolu kapalı.Sadece Özelde olabilirler.

ticet77

örgün okuyanlar formasyon almalı biliyorsun ama aöf de sosyoloji ve türk dili mezunlarıda tezsiz yüksek lisans yaparak öğretmen olabiliyor

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Ormancı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya/K.Maraş

tılafsınlı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    lise bitseydi o bile yeter