+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 18 mesajın 1-15 arasındakiler
Sağlık Bakanlığı sınavını kazananlardan istenen kazai rüşt belgesi nedir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

aşka_sabıkalı Sağlık Bakanlığı sınavını kazananlardan istenen kazai rüşt belgesi nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    slm arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba diyorum yeni üye olduğum için size bi sorum olacak bu sağlık sınavını kazananlardan kaza_i rüşt die bir belge istiyorlar ve ben bu belgenin ne olduğunu anlamadım anlayan varsa paylaşmasını rica edecem

satlas

kazai rüşt belgesi 18 yaşından küçükler için uygulanan bi sistemdir.yani 18 yaşın altında olanlara memurluk yapacak akla sahiptir mahkeme kararına denir 18 yaşından büyüksen bunu almana gerek yok sen bunu boşver raporunda çalışabilir kısmında memurluk yapabilir ibaresi istiyorlar bunun için tekrar heyete gireceksin hemide 130 tl verceksin.yarın sıranı al bence

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

aşka_sabıkalı

sadece çalışabilir yazsa olmaz mı peki böyle birşey istediklerine emin misin

satlas

olmaz memur kelimesi içinde muhakkak geçecek o kısımda MEMUR OLARAK ÇALIŞABİLİR yazacak yazmıyorsa yazdıracaksık yani tekrar heyete girip 130 tl vereceksin 21 hafta bekleyeceksin

aşka_sabıkalı

kardeşim şaka yapıyor olmalısın ne 21 haftası o zaman evrak teslim etme günü geçer atanamam ben daha öncede yaptırdım 2 haftada çıktı

satlas

pardon kardeş 21 kısmı yanlış 2 hafta yazmam gerkiyordu.düzeltiyorum 2 hafta

ceyrantirikçi

yok daha neler.daha neler çıkaracaklar.yahu raporu anladık çalışabilir ibaresinide anladık peki memur olarak yazmasını anlamadık.peki o alana başka bişey yazsak olmazmı tövbe tövbe .çıldırmak elde değil ya .böle saçmalık olurmu.dalgamı geçiyor bunlar.bin dereden bin kova su getirityorlar.allah bilir bunlar engelliye maraton koşu bile yaptıracaklar maraton koşan kazanır koşamayan kazanamaz.tövbe tövbe..............allah akıl fikir versin..

livordoo

ceyrantirikçi;

ben ne yazdıracağımı buldum ....

hiç bir doktor bunu yazmaz ki RAPOR FORMUNDA İLGİLİ BÖLÜMDE ÇALIŞTIRILAMAYACAĞI İŞLERİN NİTELİĞİ başlığı var...yazabilecekleri şeyler "EL BECERİSİ GEREKTİREN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ" "YÜRÜME GEREKTİREN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ" "STRES ALTINDA ÇALIŞAMAZ" "KONUŞMA GEREKTİREN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ" şeklinde olur tahminim . veya özrü iç organlardaysa böbrek kalp vb gibi BOŞ BIRAKIR

çünkü hastanedeki doktorun aklı var memuru "vezneye koyarsan konuşması gerekir" memuru "bilgisayar başına koyarsan el becerisi gerektir" odacı yaparsan "yürümesi gerekir" üç konumdada MEMURDUR sağlık bakanlığındaki aklı evvel memurlar ne düşünüpte böyle bir talepte bulunmuş anlamak zor

VERA

sonuç ne şimdi? anlamadımm ama resmi sitede böyle bişey yok

livordoo

melisaa;

SATLAS sağlık bakanlığına telefon açmış ordaki mumurlar Sağlık Bakanlığı sınavında kazananların sağlık raporlarında 'memur olabilir' ibaresi olması gerektiğini söylemişler bizde düşüncelerimizi yazdık

satlas

evet arkadaşlar sitede resmi açıklama yok ama telefon açarsan öyle söylüyorlar hatta ankaradan kapıdan dönenler var memur ibaresi şart heyet bu ibareyi 130 tl ye veriyor olaki daha önceki raporun 6 ay olmadıysa vay senin haline raporda vermiyorlar ortada kalıyorsun yani...memurluk hevesin kursağında kalıyor

VERA

tlf baksalar sorcaz da bakmıyorlar ki... çok sinir bir durum yaa
    ne yapmayacalışıyolar anlamış degilm...

satlas

0312 585 17 60-61-62-63-640312 585 17 38-0312 585 10 00 - 0312 585 16 72

özellikle 61 ile biteni ara olmadı sıraylan ara muhakkak düşüyor.aldığın bilgiyide bizimle paylaş.

VERA

ben aradım bir numara bana genelgede ne varsa o diyor.. başka bişey demedi

satlas

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar bakanlığı aradıysanız bugün hangi telefon numarasından ne dediler diye buraya bilgi geçin hiç olmassa şu numaradan bole dediler deyip adamları birbirleri ile yüzleştirelim başka başka konuşmasınlar.ben dün en son aradığımda 0312 585 17 63 nolu telefon bana hangi ünvan hangi sınıfta olursan ol memur olur yazısı şart dedi ve noktayı koydu.

ayrıca bir bilgi daha geçeyim sağlık müdürlüğünden aldığım bilgiye göre evine en yakın yere atanacakmışın

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye