Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 12 1 2 3 4 5 11 ... SonSon
Toplam 168 mesajın 1-15 arasındakiler
MEB sınavına sizce kaç kişi girer?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

mehmetmehmet MEB sınavına sizce kaç kişi girer?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Meb in düzenlediği sınava sizce kaç kişi girer ? Tahminiz nedir ?

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    bir çiçek adı
    Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    balıkesir- memleket osmaniye

deniz yildizi

sayı olarak bilemem belki ama epey kişi girecek yüklenme olacak gibi geliyor

mehmetmehmet

Kaç puan almamız geregeçek peki yerleşebilmemiz için kpss den aldığım puanım 72 idi bu sınavda şansım ne olabilir sizce arkadaşlar yerleşebilme şansım varmıdır sizce

kalpsizsevgilim

bence bu sınava özürlülere özenerek kac milyon kisi kendini sakat bırakarak girmeye calısan insalar olacak 42 milyon cıvarı girecek

işin sakasıda valla olur mu olur saglam adam rapor almak icin elibden gelen herseyi deneyenler var engelli olmayı kolay sanıyorlar

ancıl

1000 kişi girecek öğretmen kadrosuna 1500 kişi girse tabi bunun yanında 1000 kişilik kadroyuda dolduramayadabilir.

2000 kişi yüksek okul mezunu kadrosuna 4000 kişi girebilir

2000 kişi ortaöğretim mezunu kadrosuna 8000 kişi girdiğini düşünürsek

toplam ortalama aritmetik 13500 kişi eder.

girme şansı %25 ile %60 arasında değişiyor.

kpss den 70 puanı geçenler %50 şansı olabilir,

kalpsizsevgilim

ANCIL

türkiyede 13500 kişi var mı sakat
    ha sen yeni dogan cocuklarıda sayıyosun öyle mi

ancıl

kalpsizsevgilim
    ben tahmin yürütdüm, sende tahmin yürüt bide seninkine bakalım, bu tahminimi tabi laf olsun diye yazmadım, ben ankaralıyım ve ankarada da yüksekokul mezunu olanlar için sınav açılmştı, türkiye çapında 200 e yakın kayıt yapılmıştı, buradan türeyerek yola çıktım

kalpsizsevgilim

kalpsizsevgilim;"bence bu sınava özürlülere özenerek kac milyon kisi kendini sakat bırakarak girmeye calısan insalar olacak 42 milyon cıvarı girecek

işin sakasıda valla olur mu olur saglam adam rapor almak icin elibden gelen herseyi deneyenler var engelli olmayı kolay sanıyorlar"

bende böyle yazmıstım sanırım sen haklısın basvuru baya olacak

bulent381

kalpsizsevgilim;

sen nediyon kardeş sadece işkura engelli olmak üzere 70bin kayıt var 13binde neki

kalpsizsevgilim

vay beeeeeeee masallah supan alah soyu kurmaz inş.

kalpsizsevgilim

vah garibim

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA

Münir

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar, konuyu sulandırmışsınız ama aslında önemli bir konu bence,

Devlet 38.000 Engelli alımı yapcağını belirttiğine göre bu sayı en az iki katı oranında işsiz olduğunun göstergesidir.

Benim tahminim en az 50.000 başvuru olacağı yönünde, çünki ne zaman bir alım olsa alınacak personelin en az 10-15 misli başvuru yapılıyor.

5.000 kişi alınacağına göre 50.000 civarında başvuru olabileceği ihtimali çok mantıklı bence...

Konu Kapatıldı!
Sayfa 1 / 12 1 2 3 4 5 11 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye