Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Sizosalgun Kamuya alımlar durdurulmuş..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Haberlerde izledim kamuya alımlar durdurulmuş süreside belli değil. Bu bize de vuruyormu acaba ekpss ile yerlesenlerde beklicekmi ,?

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul

enes75

HAYIRLI OLSUN
    Bundan sonrada Kamu alımlarında Cimri Davranacaklarını söyledi.

davetsiz

benimde merak ettiğim konu buuuuuu tüm şehirler iş başı yaptı ben ankaradayım atanmam valilik onayında acaba beni etkilermi çok merak ediyorum

Sizosalgun

Kardes simdi bize vuruyomu bn puanimi aldim muglayada yerlestim is basi yaparmiyim yoksa beklicekmiyim

Üye
    Ozz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Ozz

Ulan arkadaş bastığımız yere fayans döşenmiyo yerleştik işbaşı ne zaman yaparız derken şimdi bu çıktı bizi nasıl etkiler bu durum muamma ben bu hafta başı iş aramaya başlarım bıktım bu muhabbetlerden

Sizosalgun

Internet ten haberin detayına bktmda işçileri kapsiyomus.memur olanların ataması devam ediyormuş. Ntvye yaptığı açıklamaya baktım internet kamu haberine bktm öyle diyo. Inşallah öyledir. Tam atandik iş başı yapış derken bi süpriz olmaz insallah

Zamanın Ötesinde

Haber bizimle alakalı değildir diye düşünüyorum ama içimdede şüphe var açıkcası

Üye
    DEMİROKSİT Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ ÜNAL
    Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    Ankara

DEMİROKSİT

inşallah bizi kapsamaz

metinışık

valla şuan moral sıfır.ekpss kazandık evrakları verdik yerimiz belli oldu.işe başlamamız kaldı derken bu haber altüst etti bizi.inşaallah bizle ilgili değildir.3 yıldır çalıştığım işden ayrıldım.Milletin maskarası olduk zaten kaç gündür başlayamadık.bide bu karar bizi etkilerse psikolojimi düşünemiyorum..

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

Arkadaşlar, yeni alımlar bir süreliğine dondurulmuş sizinle alakası yok sizler atandınız sadece göreve başlamadınız sizleri kapsamıyor

metinışık

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Life Mesajı Gör
    Arkadaşlar, yeni alımlar bir süreliğine dondurulmuş sizinle alakası yok sizler atandınız sadece göreve başlamadınız sizleri kapsamıyor
    İnşaAllah dediğiniz gibidir moderatörüm.Cevabınız üzerine rahatladım biraz.

darkjusticer

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    fetö fetö... derken iyice zıvanadan çıktılar. İlgisi olmayan insanlar bile artık gözlerinde potansiyel bir fetöcü oldu. Rüzgarı kendileri ekiyor, fırtınayı kendileri biçiyorlar olan biten ise istikbali için iş peşinde koşanlara oluyor. Şu ülkede yaşamak ne zormuş be !