Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Oticon'un en iyi işitme cihazı hangisi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

zülkarneyn Oticon'un en iyi işitme cihazı hangisi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    selam aleykum arkadaşlar benim 6 yaşında işitme engelli kızım var oticon safari cihazını kullanıyordu bozuldu bana oticonu en iyi duyaBİLECEĞİ güzel net bir cihaz önerirmisiniz kullandığınınz arkadaşlarınız varsa lütfen yazarsanız sevinirim okula başlayacağı için bizim için çok önemli

dexter

aleykumuselam otıconun chılı spf 7 ve 8 modelını tafsıye ederım ama yıne de başka modellerını denemekte fayda var kızınıza hangısı uygunsa onu almalısınız

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

zülkarneyn

arkadaşlar kullandığınız memnun kaldığınız cihaz varsa bana yazın lütfen

gizemlimaske

Ve aleykumselam
    Tabiki söylerim oticon sumo xp'ı kullanıyorum beş yıldır.. (Çok ileri işitme kaybım)
    Ama önce odyometriyi kullanıp sonra cihazlarınızı ayarlama yapmalı..Ayarlama sırasında gazete,kitap vb okuyarak sesleri duymaya çalışırsa ya çıkardığı seslerini anlamaya çalışırsa ayarını kaydedilir.. Biliyorsunuzdur umarım.

Sağlıkça kalın efendim.

DİLEKREM

işitme kaybı oranınız nedir arkadaşlarım ve ben ona göre yardımcı olalım

jonturka

Otikon'un en iyi cihazı değil ama, yüksek modellerinden bir tanesi, iyi modeli ucuza almak isterseniz belki düşünürsünüz. Ayrıntılar aşağıdaki linkte;

http://www.engelliler.biz/forum/alim-satim/89401-satilik-oticon-vigo-connect-itc-isitme-cihazi.html

Üye
    Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    03.09-2013
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli

Angel Virgo

Widexten şaşmayın arkadaşlar ; )

serkanser

aynen

çamlıca

jonturka, çocuklarda kanal içi cihaz olmaz. Kulak arkası kullanmaları lazım.

PRUNUS

Hansaton Trimant II marka işitme cihazı kullanıyorum 10 yıldır hiç bozulmadı. Alman malı. halende kullanmaya devam ediyorum. yeni ve daha gelişmişini alırsam tercihim yine hansaton olacaktır. 1 ini sgk dan alırken digerini kendim aldım.

zülkarneyn

evet çocuklarda kulak arkası da alman malı cihazın fiyatı nedir gerçi fiyat önemli değil çocuğum rahat herşeyi duyabilsin yeter

dıe another day

Arkadaşlar kanal içi cihaz hangi marka önerirsiniz? ve bunları satın alırken para ödüyormuyuz ,sigorta ödeme yapıyormu??

yunus aslan
    Misafir Üye

yunus aslan

oticonda iyi ama bence phonak dene gerçekten iyi modellerini denemeni tavsiye ederim phonak widex oticon zaten çocuklarda phonak su geçirmez özellikli birdene derim bizim bir akrabamız aldı ve memnun oda 4 yaşındaydı

farukk_03

en iyi isitme cihaz marka widex senso vita 20 ve 30 metre sesi duyabiliyor.%100 diğital daha çok güçlü. phonak naida su geçirmez ariza yapmaz fena iyi 20 metre sesi duyamak. dikkat oticon almayın cabuk bozoluyor servis çok pahalı. ben widex senso vita kullanıyor.

hunsal

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    en iyi diye bir şey yok. sizin için en iyi olan bir başkası için kötü olabilir. herkesin işitme kaybının derecesi ve türü farklı. ayrıca herkesin tercihi ve beğenisi de farklı. o nedenle böyle kesin ifadelerle şu en iyidir dememeliyiz.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye