Sayfa 7 / 21 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon
Toplam 302 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkesınde kulagı çınlıyomuş bneım de bıara cok artmışıtı doktarı gııtım teste aletıne gırdım herşey normal çıktı duyma acısından, benımkı cınlama degıl ugultu vın vın sesı gıbıydı vasterel ve e vıtamını vermıştı dokator o an için gecmemeıştı ama şimdı uguldadıgını bıle unuttum...

Üye
    poyrazaktepe Avatarı

Gerçek Adı
    poyraz
    Son Giriş
    09.08-2013
    Saat
    00:39
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cannan mrb. aynen bendede sol kulakta başladı aniden odiyometri mr falan sol kulakta işitme kaybı dediler. biri akustik travma dedi. biri tisler tıslar arızalı dedi. biri yok bişey dedi kulaklar müthiş dedi. ama çınlamalar hala devam. inşallah kalıcı olmaz. yok o deilde dikkati müthiş etkiliyor yoksa no problem çınlama alışıyor insan be hatta bazen ben bu çınlama olayını eğlenceye çeviriyorum gece yatarken ula diyorum çogu insana nasip olmaz böylesi bir ses para bile versen orjinal beyinde bir ses diyorum. vur patlasın çal oynasın mışıl mışıl uykuya dalıyorum hemen

Bence benim tahminim bu sinirlerle alakalı bir durum sanırım. sinirleri iptal etme yada uyarma gibi bir olay bir taktik olsa süper olur derim

cannan mrb. aynen bendede sol kulakta başladı aniden odiyometri mr falan sol kulakta işitme kaybı dediler. biri akustik travma dedi. biri tisler tıslar arızalı dedi. biri yok bişey dedi kulaklar müthiş dedi. ama çınlamalar hala devam. inşallah kalıcı olmaz. yok o deilde dikkati müthiş etkiliyor yoksa no problem çınlama alışıyor insan be hatta bazen ben bu çınlama olayını eğlenceye çeviriyorum gece yatarken ula diyorum çogu insana nasip olmaz böylesi bir ses para bile versen orjinal beyinde bir ses diyorum. vur patlasın çal oynasın mışıl mışıl uykuya dalıyorum hemen

Bence benim tahminim bu sinirlerle alakalı bir durum sanırım. sinirleri iptal etme yada uyarma gibi bir olay bir taktik olsa süper olur derim

Yeni yakalanan arkadaşlarıma dert ortagı olan arkadaşlara tavsiyem ilk zaman çok zor bir dönem atlatacaksınız ve sonrasında alışmaktan başka çareniz kalmayacak. sakın telaş etmeyin korkmayın moralinizi yüksek tutun sabırla bekleyin zaman zaman verin dua edin normal yaşantınıza devam edin inadına zor olsada zevk almasanızda zor bir sese zor bir insan olmak en güzeli vücut alışıyor bünye alışıyor kanka. yapçek bişey yok. ha birde önemli uyarı kardeşlerim sakın sakın şifalı bitki iksir şurup iksir falan abuk sabuk para simsarların tuzagına düşmeyin. denenmiş bir tecrübe benimki ben düştüm bir kereligine çok deil. haydi hayırlı çınlamalar

Geçmiş olsun size. ne mutlu size

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Poyraz sen bu işi kabullen mişsin kabullenmeyi gec onsuz yaşayamaz hale geşlmişsin onunla dalga geciyorsun ama her insan senin gibi olamaz daha hassa daha duygusal olanlar var bende öyleyim. Bir yandan duyma kaybı bir yamdan bu nalet ses bunu nasıl kabul eder insan ben beceremedim ne duyma kaybını benimsemeye becerdim nede bu sese alıştım istemiyorum bu sesi ama nafile Rabbim hepimize yardım etsin.

Üye
    ali32 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    07.09-2013
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadslar aranızda cınlama ıcın Tinnitus Pen kullanan yada QUANTUM LAZER TERAPİSİ goren varmı acaba?2011 yılına aıt bı haberde u lık basarı elde edıldıgınden bahsedılmıs ama bugune kadar farklı bır calısma olmamıs sanırım?

Üye
    poyrazaktepe Avatarı

Gerçek Adı
    poyraz
    Son Giriş
    09.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cannan din kardeşim saygılarımı sunuyorum sana ve diger insanlara. Mecburuz mecbur yoksa ben çokmu meraklıyım bu sesi çekmeye dinlemeye. yok yok bunun çaresi yok şu anda. at kendini dışarıya biraz bilmiyorum çalışıyormusun evdemisin orasını bilemem tabiki dediğin gibi Rabbimiz tüm insanlığa acil şifalar versin. çaresiz derman vermesin inşallah. saygılar

ha duygusallık inan aşırı duygusalımdır burcumdan belli Akrep

ali32.
    Tinnitus Pen Türkiye genel fiyatı 950 tl, nasıl olacak şimdi bu kesin bir çözüm olsa inan herkez ne yapar ne yapar alır. kesin bir sonuç verse ama.

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çözüm yok diyorsunun yanı poyraz ben yınede umutluyum rabbim dermansız dert vermezmiş bir gün bununda tedavisi bulunacak inşallah. Rabbim tüm hastalara şifa ve dayanma gücü versin bizede sabır sabır sabır yazıyorum ama kulak şalale gibi durmadan akıyoo yanı ses çıkartıyoo

Üye
    poyrazaktepe Avatarı

Gerçek Adı
    poyraz
    Son Giriş
    09.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm arkadaşlar. keşan öğrenci kardeşlerin buluşu tıklayın ve izleyin hadi hayırlısı inşallah dostlar. Eğer bu rahatsızlık geçsin mangal partisi vericem hepiniz davetlisiniz.Kulak Çınlamasına Devrim Niteliğinde Buluş

Üye
    ali32 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    07.09-2013
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yenı bı konu degıl şuan sanırım tubıtak ın elındeymıs bulus ve henuz bı haber yok..

bırde arkadaslar yaklasık 10 gundur sabahları 1 tatlı kasıgı corekotu yagı ve arches tınıtus hapı kullanıyorum eskıye gore daha ıyıyım tavsıye ederım umarım sızdede fayda gosterır...

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

doktorum bır ılac onerdı bılmıyorum burda ılac ısmı vermek dogrumu ama ılac bıtkısel bır ılac tebakon fort dıye bır ılactı..baya bır azaltmıs hatta bır donem kaybolmustu cınlamam.ara ara yıne oluyor ama eskısı gıbı sureklı degıl..bunu bır sorun doktorunuza 25-30 tl lık bır ılac sgk karsılamıyor..950 tl vermektense bır deneyın..

Üye
    poyrazaktepe Avatarı

Gerçek Adı
    poyraz
    Son Giriş
    09.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tebakon fort kullandım denemedigim birşey kalmadı ne yapsak nafile. sadece piskolojik olarak kendini adapte ediyorsun geçiçegine dail ve geçtigini düşünüyorsun. gerçi oda bir başarı aşaması. şu ana kadar neleri var maddi durumu çok ama çok iyi neler kullanmamışlar neler denemişler sonuç genelde aynı. ha bünye olarak geçecegi varsa geçiyor tabiki muhalefet olmak deil Allah.tan ümit kesilmez.

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende bir çok ilaç kullandım ve hala kullanıyoeum ugir senin yazdığın ilacıda kullanırım nasılsa alıştım paso ilaç kullanıyorum 75 tl ye alıp kullandığım ilaç var ama fayda etmedi bende solda devamlı var sagdad olacak diye korktum doktor ilaca tekrar başla dedi başladım şükür sagda yok bırakınca sagdad a başlayacak diye korkumdan bırakamıyorum o yuzden her ilacı kullanıyorum

Üye
    poyrazaktepe Avatarı

Gerçek Adı
    poyraz
    Son Giriş
    09.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

haberiniz varmı bilmiyorum ama yeni bir gelişme daha.Kulak nlamasna sara ilac - Habercem hadi hayırlısı

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

altinda yatan sebebi tanimlayabilirsek demis hazret bide ustune saglam beyni olan kulak cinlamasina sara ilaci kullancak
    hani bazi arastirmaci akademisyenlerin makalelerinde yazar isitme kayipli bireyleri bid ustelik psikoz paranoyakmiscasina tanimlarlar meshur kisilergelsinlerde isitmeyenlerin dun yasini iyi tanisinlar
    bilmeden calakalem makale diye yuttura yuttura biz isitme engellilerin kulagina sifa diye beynimizi bozma niyetinde galiba bu cokbilmis pitsburrgh alim gecinenleri

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Çınlama (tinnitus) tedavisi pek mümkün olmayan rahatsızlıklardan biri.
    Benim çalışma alanım olmadığından fazla bir şey söyleyemeyeceğim.
    Bildiğim kadarıyla uzman odyologlar Dr.Oğuz Yılmaz (e-mail: dryilmazoguz@gmail.com) ve
    Hacettepe Üniversitesi'nden Dr.Songül Aksoy (songulaksoy@hotmail.com) bu konuyla özel olarak ilgileniyorlar.

Fikirlerini sorabilirsiniz diye düşünüyorum.

"Uğultusuz" bir hayat dilerim..

Üye
    esgok Avatarı

Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    23:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Arkadaşlar internette bunu buldum belki size yardımcı olabilir.
    https://starkeypro.com/products/hearing-aids/tinnitus
    https://starkeypro.com/tinnitus/

Sayfa 7 / 21 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon