Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 52 mesajın 46-52 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    IIC cihazı kim çok övüyor bilmem ama doğrusu şu. Sadece ve sadece çok küçük ve kulak kanalının ortasına kadar yerleşebildiği için çok estetik bir cihazdır. Herkese uygulanamaz. Kulak kanalının ve işitme kaybının uygun olması gerekir. Bu kadar estetik bir cihaz oluşu nedeniyle sanırım fiyatı da çok yüksektir. 6000 - 7500 liralarda seyretmektedir. Ben olsam görünmeyen bir estetik cihaz yerine, konforlu yaşamayı ( üstelik çok daha uygun fiyatlarla ) tercih ederim. Abartılarak anlatılan şeylere inanmayın. Ancak Danimarka Oticon u gözlerimle gördüm. Kimsenin anlatmasına gerek yok. Bu iş üzerinde ne kadar ciddiyetle çalıştıklarını gördükten sonra cihazlara bakış açım değişti. Çin malı veya merdiven altı cihazlarla karşılaştırılamaz.. Karıştırılmamalı... Bir olumsuzluk yüzünden herkesi her cihazı ve her firmayı yargılamak konusunda da ben bişey söylemek istemiyorum. Cihazın herşeyi başarmasını beklemek doğru olmaz. Sesleri duyuran cihaz, beyne ileten bir kulak ve algılayan bir zihin var. Herşey cihazla başlıyor ama ya sonrası ?!?!?!?!

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

ıste sızı demıyım musaadenızle senı onun ıcın coook sevıyorum betul hanım
    ısıtme cıhazlarının hangısıne bakarsan
    konusma seslerıne odaklı onu secıcı
    gurultu onleyıcılı
    bılmemne etraf tarayıcı seslerı soooyle guzel duyuran
    ıyıde kulak bızım
    ne kadar ıse yarıyorsa sınırlerı o kadar anlıyoruz
    sattıkları cıhazı bu kadar tanrılastırdıktan sonra alıncada hayal kırıklılıgı tabı
    sız buraya geldıkten berı hep vurguladınız ısıtme cıhazı ses verır kulagınızın sınırlerının saglıgı kadar anlarsınız
    ıste budur

Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim shukufe ) doğru bilgilendirmek amacım... mesleğime , kendime ve elbette ki sizlere saygım çok önemli.. işitme kayıplı olmayı siz seçmediniz. bizim de başımıza gelecek bir gün bu kayıp. hiç nedeni olmasa bile yaşlılığa bağlı kayıplar oluşacak. sevgiler...

Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ceremicem;
    anladıgım kadarıyla işitme cihazı merkezinde çalışıyorsunuz. size bir sorum olacak.
    kulak içi işitme cihazı olarak en yüksek db yi karşılıyan cihazlar hangisidir acaba? sienens cio muydu neydi tam olarak hatırlamıyor 90 db ye kadar fayda sağlıyor diye okumuştum gerçek mi acaba?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

bizi duyuranlara en guzel isitmeler diliyorum insallah ihtiyarladiginizda bie guzel duyarsiniz betul hanim
    televizyon kanallarinda dolasirken 110 yasinda afyonlu bi ninenin kulagina karton boruyla konusuyodu ogluydu galiba
    sizlerde gulumseyin ama bende burukluk yaratti bu sahne nedense
    biz cihazla ses duyuyoruz ihtiyarlar sesle anliyormus

Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

asadas05;

Sadece simens değil artık pek çok firmada var CIC POWER cihazlar. Yani kanal içi ve Power güç. 90 dB e kadar çıkış güçleri var doğrudur ama asla kazancını sonuna kadar kullanacağınız cihazlar almayın. Ben 13 yıl Oticon markanın satışını yaptım İstanbulda. Aydın a taşındım ve burada kendi bayiliğimi açtım. Oticon marka satıyorum. Bizim de başka firmaların da böyle tarifler verecek cihazı vardır. Ancak mutlu olabilmeniz için işitme kaybınızın 60 - 70 dB den fazla olmaması gerekir. Bakın bu çok önemli. Rakamlar sizin için büyük anlamlar taşımasın. Bana gelsen vermem o cihazı sana. Ne sen paranla rezil ol , ne de ben huzursuz olayım. Yarın bir gün şikayetlenmeni istemem.. İşitme kaybınızın derecesi ve eskiden kullandığınız cihazların verimi çok büyük önem taşır. Hastanın öyküsü göz ardı edilemez. Başka markalar hakkında iyi ya da kötü bir şey duyamazsınız benden. Bu çalışma prensibimdir. Aklınızda kalana kadar gidin bi takın derim. Deneyin ama , cihazın kazancını nereye kadar kullandığınızı görün. Bakın bilgisayar ekranına göstersin firma çalışanları. Oticon ya da başka marka farketmez. 250 km ye kadar hız yapan arabanın kaç tanesi bu hızda gidiyor bir bunu düşünün, bir de hiç hızını düşürmeden hep bu hızda ne kadar süreyle gidebilir bir de bunu düşünün isterim. Sonuçlar kaçınılmaz olacaktır. ) sevgiler.. ( marka ve dr ismi veremediğim için anlayış göstermen dileğiyle )

shukufe;

çok hoşsun shukufe , teşekkür ederim.. Sen çok duygusal birisin. O yüzden böyle buruluyorsun.. Haklısın aslında hepimiz buruluyoruz böyle şeylerde. Ama sen hepimizden fazla etkileniyorsun. Güçlü ol.. Yoksa kendine zarar verirsin. ne yapıyoruz , HAYATA TEBESSÜMLE BAKIYORUZZZZZ ) öyle ya da böyle , naapalım.. herkesin sıkıntıları farklı farklı. Allah dermansız dert vermesin kimseye.. Tebessüme devammm

Üye
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    sanane
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @shukufe

gürültü önleyicili alırsanız yeterli ses alamazsınız. denedim bile. ben diyim size..
    ben Phonax aldım hiç bir sıkıntım yok iken @shukufe neden phonaxı çok kötü görüyor anlam veremiyorum.. kendisi test yaparken pes mi etti hiç bilmiyorum. test sırasında başta hiç beğenmemiştim. 3 4 ay sonra alışınca düzelmeye başladım herşey çok iyi..

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234