Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Luffy Telefona vs. bağlanabilecek işitme cihazı önerecek var mı?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Med-el DUET işitme cihazı kullanıyorum 12-15 sene beri kullanıyorum hala sağlam şuan. Yeni almak istiyorum da telefon yada bilgisayara bağlanmak için bluettot gibi lazım hem yeni sürüm para sorun değil daha sağlam lazım bana.

Sol 105db sağ 96-102db öyle bişi.

Yeni alsam mı yoksa eski kullanıdığım devam etsem mi?

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Mehmet Akşit

Benim bildiğim Med-el Duet, hem elektronik hem de akustik konuşma işlemci olarak kullanılan bir cihaz. Yani işitme cihazı değil, koklear implantın konuşma işlemcisi. Bu cihazın değiştirilmesi için gereken yasal prosedürlerin ne olduğunu pek iyi bilmiyorum. Ama bildiğim kadarıyla normal çalışan bir konuşma işlemciyi ancak kendi paranızla değiştirebiliyorsunuz. Bence en iyisi, cihazı size veren doktorla konuşmanız.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Life

Eski tip cihazlar bağlanmıyor, telefonla bluetooth aracılığıyla bağlantı kuran işitme cihazlarını aşağıdaki linklerden bulabilirsiniz

Akıllı telefon ve aygıtlara doğrudan bağlanabilen ilk işitme cihazı

https://www.rexton.com/tr/tr/accessories/smart-connect/

İşitme Cihazları | Harbiye İşitme Cihazları

Luffy

@Mehmet Akşit
    Aynen en iyisi doktara gideyim, çok teşşekürler.

@Life
    Beltone güzel gibi geldi bana, teşşekürler.

Emremuraty

@Luffy Merhabalar.İşitme cihazlarında bluetooth bağlantısı birçok marka ve modelde mevcut. İşitme kaybınıza göre Oticon Dynamo modeli sizin için uygun. http://www.emyisitme.com/oticon-dynamo.html adresinden bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizleri aramaktan çekinmeyin.

sametozyunsel

Sonic marka cihazların cheer modellerin hepsinde cep telefonu ile bağlantı youtubeden video izleme herhangibir bluetooth özelliği olan cihazlarla bağlantı kurabilme özelliği mevcut

MuratBil

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben makstone dan ally kullanıyorum, telefona bağlanabiliyor. orad abaşka cihazlar da denemiştim telefona bağlanan first, boost legend modeller vardı yanlış hatırlamıyorsam. geçen ayara gittiğimde aksesuarlarda %50 indirim var dediler bir bakın bence