Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xilkbahar Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ilk olarak hastanede test yaptırdım.Doktor bana test yapturduktan sonra, işitme cihazı satan yere gönderdi numara vererek.
    Gittim odyoloj işitme cihazla ilgilenen hanımefendiye derdimi söleyip test sonucuma baktu. bana iki cihaz çıkardı dediki sen öncelikle bir bayan olarak küçük cihaz önerecem dedi estetik bakımdan kulağında görünmüyecek dedi.
    Arkadaşlar işitme cihaz konusunda hıç bir bilgim yok, ilk defa taktım cihazı öle böle bizim nolmal duyduğumuz gibi gelmedi yapay hoparlar gibi geldi. belkide nolmaldır ama Allahın verdiği konforu kimse veremez o ayrı.konuşmayu ince sesi duydum önemli olanda ince telefon sesi kapı zili duymak önemli..
    benim sizlerden ricam acil soruma cevap istiyorum.
    hıç bir cihaz denemeden beltoneyi denedim çok deneyip kafamıda karıştırmakda istemedim.
    beltone işitme cihazı alayımmı 5 sene garantili ( garantinin çok olması cihazın demek çok güçlü anlamamı geliyor)
    fiyatı çift chaza nakit 5 binlara ayrıca 9 tastik yapma imkanı verdi...

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    5

beltone güzel cihazdır ama bence başka markalarıda deneyin,hemen karar vermeyin,diger bilinen markalarada bakın,alacagınız markayı mutlaka dışarda deneyin,cihazı denemden asla almayın,fiyatta bence makul aama biraz daha indirim alabilirsiniz bence,simens.otinon,videx.bernofon,bunlarıda mutlaka deneyin bence,bu markaların hepsinde güzel cihazlar mevcut,cihaz ilk defa kullanacaksanız ilk zamanlarda biraz yadırgarsınız,cihazınıza bir ay gibi bir sürede alışırsınızz.burda en önemli dikkat edeceginiz konu acele etmeyin,gezin dolaşın,araştırın,ondan sonra karar verin,karar verdiginizde yine bu sayfada cihazı almadan yazın,başka arkadaşlarında fikrini almış olursunuz,geçmiş olsun size...

Üye
    sin@n25 Avatarı

Gerçek Adı
    sinan
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    10:43
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ilkbahar bende ordan yeni cihaz aldım bende suan denemedeyim sesler bazen iyi geliyo bazen sıkıyor düsünüyorum topluma giriyorum bazı sesler gelmiyor bazı sesler geliyor ayırt edemiyorum zaman lazım ama 1 haftalık deneme süresi verdiler bakalım..

Merhaba ilkbahar bende beltone işitme cihazı aldım daha alalı 2 gün oldu 1 hafta denemelik begenirsem alırım begenmezsem yeri vercem benimle bu konuda biraz konusa bilirmisiniz acele cvp yaz cünkü ikimizde aynı yerden yeni cihaz deniyoruz ben izmirden sinan saygılar ..

Üye
    xilkbahar Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sin@n25 denemek istedim vermediler denenme yok dediler başka yere gittim aktif e naida5 i orada denedim bişey duymadım burda okadar övdülerki hıç dediklerini umduğumu bulamadım yinede beltone iyi geldi. belkide herşey beyinde bitiyor.Dicem şuki aktif duyuda ev denenmesi yokmuş..

Üye
    sin@n25 Avatarı

Gerçek Adı
    sinan
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kusura bakma işlerim vardı hımm suan memnunmusun cihazlarında hangi modeli kulanıyorsunuz..

Üye
    xilkbahar Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hıç bişey yok kullandığım istedim denenme süresi vermediler 5, 10 dk içinde takıldım o kadar iki firma adını yazmak istemiyorum belki kızabilirler

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

xilkbahar,
    DUYSEL'e gidin. Benden de selam söyleyin. Deneme yapsınlar. 1 Hafta da evde denemeye versinler.
    Deneme için para alırlar veya senet imzalatırlar. Beğenmezseniz paranızı geri alırsınız.
    Taksim ve Kadıköy'de şubeleri var.

Üye
    xilkbahar Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki orada fazla cihaz çeşidi varmı denemem için gittiğim bayilerde ya bir tane ya iki tane cihaz çıkardı 5 , 10 dk da ne anlarım değilmi denenme süresi yok diyorlar çaresiz boynu bükük gibi kaldım ilginize teşekür ederim dediğiniz gibi iki üç cihaz denemesi yapayım arkadaşların dediği gibi

merhaba @Mehmet Akşit sizin tavsiyenizle en son gitmediğim yer DUYSELe gittim sizi söledim orada arzu hnm çok ilgili alakalı davrandı sevdim beğendim her şeyi açık net sekilde konuştu bana önerilen cihaz naida 50di
    raporumda sorun çıktı her ünivertise hastanesi devletin olmuyormuş tekrar bi süre ara vermiş oluyorum artık çift cihaza devlet vermicekmiş 1 mayıs itibaren kanun değişiyormuş yani anladığım kadarıylla
    buradan herkesin bilgisine ben bile bilemedim şansımı kaçırmış oldum
    lütfen buradan bilen açık detaylı söleyiniz
    mehmet bey yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim arkadaşların bilgisi geniş olsun isterim hep sorunlarla çıkıyoruz uzmanlara karşı

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Bildiğim kadarıyla Phonak, Oticon, Widex ve Belton deneyebiliyorlar. Siemen'le de anlaşacaklar diye duydum. Yani piyasanın önde gelen tüm firmaları ile çalışıyorlar.

Üye
    sin@n25 Avatarı

Gerçek Adı
    sinan
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba mehmet bey ben yeni işitme cihazı kulanıyorum markası beltone boolt yeni cıkan cihazlar 1 haftalık deneme verdiler suhan bu cihazı kullanan arkadaslar varmı merak ettim..

Üye
    aaa Avatarı

Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    12:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@xilkbahar

arkadaşlar beltone marka işitme cihazının PROMİSE ve FİRST 17 modellerini aksesuarlarıyla birlikte kullananlar deneyilerini yazabilirmi????

Üye
    xilkbahar Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaa aaa arkadaş bende bu cihazı alacaktım beltone promiseyi son arifesinden döndüm phonak 50 sp aldım . cihazın kumandasını soruyorsunuz sanırım ..gerçekten cep konuşmada ve televizyon izlerken güzel bi aksesuar çıkarmışlar rahatlık bakımdan çok iyi ..ne yapıyorlarsa güzel yapıyorlar..

Üye
    aaa Avatarı

Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu iki cihazın arasındaki farkları size göre nelerdir ayrıca cevapladığınız için teşekkür ederim

Üye
    İZMİR_PASHA Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    15.06-2015
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba ben işitme cihazı alacağım ama kafam çok karıştı hem yorumlardan hemde denediğim cihazlardan hangi cihaza güvenmem gerekiyor cevap yazarsanız sevinirim

Üye
    aaa Avatarı

Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oticon go proyu denedim fiyatı oldukça uygun 1500 1500 iki kulak 3000 binlira iyiydi şuan amma bilmiyorum daha bir sürü cihaz denemem lazım ama sanki beltone olacakmış gibi hissediyorum

GÖRÜŞMÜŞ BU OTİCON FİRMASIYLA BANA DEDİKİ NEYİ ARAŞTIRIRSAN ARAŞTIR BELTONE OTİCON VE SİEMENSİN DIŞNA ÇIKMA DEDİ FİKİR BELİRTMEK İÇİN DEDİM,

Sayfa 1 / 2 12 SonSon