Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TuruncuAkşamüstü Avatarı

Gerçek Adı
    Hasibe Kızıltaş
    Son Giriş
    19.11-2015
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Holding bünyesinde görevlendirlecek engelli şoför aranmakta. Başvurularınız için engelsizkariyer.com'da üyelik gerçekleştirdikten sonra özgeçmişinizi info@engelsizkariyer.com adresine acilen gönderiniz. CVleriniz bugünden itibaren değerlendirilmeye alınacaktır.

Önemli: www.engelsizkariyer.com üyeliğinizi gerçekleştirirken engelilik bilgileriniz ve varsa şoförlük tecrübenizi belirtirin.

iyi şanslar

T.

Üye
    aruda Avatarı

Gerçek Adı
    yalçın çelebi
    Son Giriş
    01.03-2016
    Saat
    01:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2005 yılında kanal D magazin servisinde ulaştırma görevlisi olarak işe başladım daha sonra idari işlere geçiş yaptım ve yine aynı firma içersinde ulaştırma şefliği yaptım tüm aracların km bakım onarım yakıt ogs hgs ve ulaştırmadaki arkadaşları yönlendirme görevini üstlendim istanbul içersinde yoğun trafik olmasına rağmen bir çok altarnatif güzergah bilgisine sahibim istanbul'un hemen hemen her bölgesini çok iyi biliyorum ve çok iyi bir sürücüyüm E sınıfı ehliyete sahibim src 2 ve src 4 piskoteknik mevcut evliyim ve 4 yaşında bir oğlum var sigara ve alkol kullanmıyorum kişisel bakımıma önem veren bir kişiyim istikrardan yanayım saygılarımla.....

Üye
    razor48 Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım engelli personel de h ehliyet olur e ehliyet ne alaka firma engelli personelle çeşitli vergi indirimi yapma peşinde e sınıf demek ya sağlıklısın yada engelli statüsünde görülmemişsin yada engelden sonra ehliyet iptali yapmamışsın.şayet maziden bahsetmekse gaye vurgulama yapın Allah cümle iş arayanlara haklarında hayırlı olan iş nasip etsin

Üye
    sakol51 Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne alakası var hocam bende b ehlıyetım var ama engelliyim sizin dediğiniz agır engelli ehliyeti o ehlıyetı her hangi bir uzvunu kullanamayan kişiler alıyor bıldıgım kadarıyla.

Üye
    Lone Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    Burası İstanbul!
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadasın dedği gibi ağır enfelli veya ortopedik engelliler için geçerlidie o h ehliyet işi .