+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Gemlik Belediyesi özürlü beden işçisi alım ilanı
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

PRENSES Gemlik Belediyesi özürlü beden işçisi alım ilanı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Bu işgücü istemi, İŞKUR'un GEMLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.GEMLİK BELEDİYESİ

Son Başvuru Tarihi : 29 Mart 2010

Yayınlanma Tarihi : 18 Mart 2010

Genel Şartlar ve Notlar
    GENEL ŞARTLAR - Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya Türkiye İş Kurumu - Ana Sayfa internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Kura 01/04/2010 tarih ve saat 14:00 da Gemlik Belediye Başkalığı Düğün Salonunda noter huzurunda çekilecektir. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Meslek Bilgileri
    Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü Beden İşçisi Pratikten

Öğrenim Bilgileri
    En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi Bilgisi
    Yer : Yurtiçi
    Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :GEMLİK, İNEGÖL, İZNİK, KARACABEY, KELES, MUDANYA, MUSTAFA K.PAŞA, ORHANELİ, ORHANGAZİ, YENİŞEHİR, BÜYÜKORHAN, HARMANCIK, NİLÜFER, OSMANGAZİ, YILDIRIM, GÜRSU, KESTEL, BURSA/MERKEZ

Diğer Bilgiler
    İşveren Türü Kamu Toplam Açık İş Sayısı 4 İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi) Çalışma Şekli Tam Süreli

Memurlar.net

Hasankaraman

Ben ilan yayınlanır yayınlanmaz başvurdum
    şimdi dün öğrendim nihayi listede ismim var 200 kusur kişi yarın kura çekilecek buraya kadar anladım
    bu 4 kişi kuralamı belirlencek torpil marpil olmaz dimi şansımız var
    birde 18 inde başvurdum nihayi listeden haberim yoktu 1 haftadır bir işe başladım şimdi işkurun sisteminde çalışıyor gözüküyorum kurada çıkarsam bi sorun olurmu

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ticet77

kura da pek torpil olamaz umarım kazanırsın bide şu ikamet olayını kaldırsalar çok iyi olacak

Hasankaraman

işe başladığım icin kurada proplem olurmu calışıyorum die işe almazlarmı.

ticet77

ilköğretim mezunlarına kura yok ortaöğretim ve yukarısına sınav yapılıyor

Hasankaraman

zaten saçmalık lise dengi ve ilkokul mezunları aynı anda beden işçisi için kimi sınav olacak kimi kurala saçmalık gibi geliyo bana 4 kişiyi nasıl tespit edecekler bilen varmı

ticet77

2 ilköğretim 2 diğer eğitim düzeyinden paylaştırılacaktır artı saçma gelmesin ilkokul mezunlarının kpss diye bi şansı yok lise mezunları da kpss puanına göre seçilip mülakata tabi tutulucaklar

ticet77

var evet o şartı bütün kurumlar arıyo 1 puanda alırsan gireceksin deniliyor

ebru ışıkdemir

arkadaşlar gemlik belediyesi özürlü eleman için bgün kura çekildi ya sonucunu nerden göreceğiz

ticet77

işkurun sitesine girin orada nihai listede belli olur

ebru ışıkdemir

kura 14 00 de idi sonuç ne zaman belli olur

ebru ışıkdemir

teşekkürler arkadaşım bişey daha soracağım mümkünse sol kalçamda kalça protezi takılı ameliyattan önce oranım 40 idi çaılşmaya iş bulunca vergi indirimi için müracat edicem oranım ne olur sence

ticet77

ameliyattan önce demişsiniz sonrasında düzelme olmuşsa azda olsa oran düşebilir vergi indiriminde genelde oran 4 5 puan kırpılır ama yinede şans belkide aynen kabul ederler

ebru ışıkdemir

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    yani kalçaya takılan protez onlara göre iyileşme diyemi yorumlanır sence ben ise aksini düşünmüştüm doğuştan kalça çıkılığı vardı bende ameliyat olmuşum 25 sene sonra sorun çıktı hastane 40 lık rapor verdi sonrasında protez takıldı bunu tam olarak kimden öğrenebilirim bilgin varmı

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye