Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    GÖKhan5757 Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

GÖKhan5757 %91 raporum var. İstanbul'dayım. İş arıyorum..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar; Ataşehir / Ferhatpaşada oturuyorum..
    Önlisans mezunuyum.
    22.08.2015 tarihinden bu güne iş göremezlik raporum vardı yılbaşında bitiyor. Mağduriyetliğimin giderilmesi Sigortamın devamlılığı için işe ihtiyacım var.
    Engelli raporum var.
    (Ağır özürlü değildir, istihdama–uygundur ve sürekli ibareleri onaylıdır... bilgisi olan değerli kardeşlerimin bilgisine sunmak isterim..
    Saygılarımla;

%91 oranında raporum var... Vücud sol taraf kısmi felç hastalığım var. Dr. 'le geçici diyorlar ama takdiri ilahi belli olmaz. Benim bahsedecektim bu kadar.

Üye
    GÖKhan5757 Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

GÖKhan5757

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aslında benm isteğim mesleğim olan makine ve teknolojileri alanı teknik elemanı olarak istihdam edilmek ti ama istemeye olmuyor biliyorum şansımı deneyip yazmak istedim ... hastalığımdan bahsedecek olursam sol taraf kısmi felç hastalığım olduğu İçinsol elimi şu anlık kullanamıyorum örn. Parmaklarımı kullanamıyorum kolda sıkıntı yokda.. Aşinar olunması takdirde kendimi iyice takdim etmek istedim ...